houser.pl
Lokalizacja: Belchatow-lodzkie
Domy
Sprzedaż
Wyniki wyszukiwania

24domy na sprzedażwBelchatow-lodzkie

161 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
860 000 zł
Cena za m²
5342 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
Nowość 24h
1829 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 000 000 zł
Cena za m²
547 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
86 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
390 000 zł
Cena za m²
4535 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
61 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
590 000 zł
Cena za m²
9672 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
450 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
830 000 zł
Cena za m²
1844 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
400 m²
Powierzchnia
11 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 100 000 zł
Cena za m²
2750 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
121 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 160 000 zł
Cena za m²
9587 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
183 m²
Powierzchnia
7 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 300 000 zł
Cena za m²
7104 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
90 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
260 000 zł
Cena za m²
2889 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
140 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 080 000 zł
Cena za m²
7714 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
100 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
410 000 zł
Cena za m²
4100 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
100 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
340 000 zł
Cena za m²
3400 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
153 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
999 000 zł
Cena za m²
6529 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
269 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
340 000 zł
Cena za m²
1264 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
200 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
850 000 zł
Cena za m²
4250 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
99000 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
599 000 zł
Cena za m²
6 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
80 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
530 000 zł
Cena za m²
6625 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
113 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
899 000 zł
Cena za m²
7956 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
296 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 599 000 zł
Cena za m²
5402 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
161 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
899 000 zł
Cena za m²
5584 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
150 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
699 999 zł
Cena za m²
4667 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
88 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
865 000 zł
Cena za m²
9830 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
180 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 299 000 zł
Cena za m²
7217 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
180 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
599 000 zł
Cena za m²
3328 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
Wyświetlono 24 z 24 ogłoszeń
Ładowanie mapy...

Domy na sprzedaż – Belchatow-lodzkie

Na Houser.pl czeka na Ciebie 186 ofert domów na sprzedaż w Belchatow-lodzkie. Każde ogłoszenie zawiera szczegóły, zdjęcia i lokalizację na mapie.

Wszystkie ogłoszenia na Houser.pl publikowane są bezpłatnie i bez prowizji — zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Belchatow-lodzkie to atrakcyjna lokalizacja na rynku domów. Dzięki filtrom szybko znajdziesz to, czego szukasz — ustaw cenę, powierzchnię, liczbę pokoi lub lokalizację na mapie. Nasze ogłoszenia zawierają komplet informacji: metraż, cenę, zdjęcia, opis stanu i dokładny adres z mapą. Sprawdź historię cen, aby ocenić, czy cena ofertowa jest atrakcyjna na tle rynku. Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Ustaw alert, a powiadomimy Cię, gdy pojawi się nowa oferta spełniająca Twoje kryteria.

Domy na sprzedaż Belchatow-lodzkie | houser.pl