+13Zobacz wszystkie
18 zdjęć
Dom + stodoła + duża działka | OGROMNY potencjał inwestycyjn
863, Haczów, Haczów
Powierzchnia
150 m²Pokoje
6Liczba pięter
1Rynek
wtornyO nieruchomości
🔥 NIERUCHOMOŚĆ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM – DOM + STODOŁA + DUŻA DZIAŁKA 🔥
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z domu wolnostojącego, dużej działki oraz budynku gospodarczego (stodoła), położona w spokojnej, zielonej okolicy – idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
📍 OFERTA DOTYCZY CAŁOŚCI NIERUCHOMOŚCI, W SKŁAD KTÓREJ WCHODZĄ DZIAŁKI:
3063 i 3062/3
Sprzedaż obejmuje wszystkie działki jako jedną całość – duży, spójny teren dający szerokie możliwości zagospodarowania.
Jest też opcja sprzedaży samej działki 3063.
📍 Na zdjęciach przedstawiono orientacyjny obszar nieruchomości
📍 Dokładne granice dostępne w geoportalu:
https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?identifyParcel=180204_2.0002.3063
🏡 DOM – KLIMAT + SOLIDNA BAZA (~150 m² + PIWNICA)
Dom drewniany z duszą, po częściowym remoncie – wykonano kluczowe prace, dzięki czemu nowy właściciel może skupić się na wykończeniu pod własny styl.
✔ powierzchnia około 150 m² + dodatkowa przestrzeń w piwnicy
✔ nowy dach i konstrukcja
✔ nowe okna
✔ przygotowane wnętrza pod dalsze prace
✔ możliwość adaptacji poddasza
✔ dużo naturalnego światła
✔ zadaszony taras
Piwnica daje dodatkowe możliwości – magazyn, warsztat, pomieszczenia techniczne lub użytkowe.
🏚 STODOŁA – DUŻA POWIERZCHNIA (~200 m² + PIWNICA) I OGROMNY POTENCJAŁ
Budynek gospodarczy o powierzchni około 200 m², dodatkowo podpiwniczony, daje unikalne możliwości:
✔ nowoczesna „stodoła” mieszkalna
✔ sala weselna / eventowa / konferencyjna
✔ warsztat lub działalność gospodarcza
✔ przestrzeń pod wynajem lub biznes
Piwnica w stodole to dodatkowy atut – możliwość przechowywania, zaplecza technicznego lub rozbudowy funkcji obiektu.
🌳 DZIAŁKA – PRZESTRZEŃ I MOŻLIWOŚCI (4361 m²)
Duży teren pozwala na realizację wielu pomysłów:
✔ budowa dodatkowych domków (np. pod wynajem)
✔ agroturystyka / inwestycja turystyczna
✔ podział lub dalsza zabudowa
✔ ogród, rekreacja, prywatna przestrzeń
💡 DLA KOGO?
✔ dla rodziny – dom z klimatem i dużą przestrzenią
✔ dla inwestora – możliwość stworzenia kilku źródeł dochodu
✔ dla osób z wizją – nieruchomość, którą można „zrobić po swojemu”
📞 Zapraszam do kontaktu – nieruchomość z bardzo dużym potencjałem
Szczegóły oferty
Cena za m²
4667 zł / m²Numer oferty
#1714Typ domu
GospodarstwoPowierzchnia działki (m²)
4361Liczba pokoi
6Liczba pięter
TakRok budowy
1940Rynek
Wyświetlenia
3osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż699 999 zł
Cena za metr 2
4667 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Wrocław Złotniki - duży dom (9 pokoi) z ogrodem i domkiem garażowym
Wrocław Złotniki, Nieznane
203 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 450 000 zł
Cena za m²
7143 zł / m²
Dom modułowy na zamówienie
Krotoszyn, Wielkopolskie
57 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
199 750 zł
Cena za m²
3504 zł / m²
Dom, ul. Transportowa, Łódź
Łódź, łódzkie
200 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 790 000 zł
Cena za m²
8950 zł / m²
Dom w stanie surowym zamkniętym – Wola Łużańska
Wola Łużańska
269 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
340 000 zł
Cena za m²
1264 zł / m²
699 999 zł
4667 zł / m²
150 m²