5 zdjęć
Dom jednorodzinny, wolnostojący z widokiem na jezioro
Styczniowa, Lubień Kujawski, Lubień Kujawski
Powierzchnia
161 m²Pokoje
5Liczba pięter
1Rynek
wtornyO nieruchomości
Dom w atrakcyjnej lokalizacji, z widokiem na jezioro, blisko centrum. Ma duży potencjał aranżacyjny, możliwość urządzenia wnętrza wg własnego stylu po remoncie. Możliwość zagospodarowania piwnicy i strychu. Obok budynek z drugim garażem 32m2 i oddzielnym pomieszczeniem gospodarczym. Działka zapewnia przestrzeń do wypoczynku, uprawiania ogrodu lub dodatkowej zabudowy rekreacyjnej.
Szczegóły oferty
Cena za m²
5342 zł / m²Numer oferty
#1800Dostępne od
16 maja 2026Typ domu
WolnostojącyPowierzchnia działki (m²)
1411Liczba pokoi
5Liczba pięter
TakRok budowy
1987Rynek
Wyświetlenia
1osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż860 000 zł
Cena za metr 2
5342 zł / m2
Dom wolnostojący plus dwa budynki Warszawa Ursynów
Warszawa, Nieznane
391 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 999 000 zł
Cena za m²
5113 zł / m²
Sprzedam pół domu 130 m2 Myki 5 km od Olsztyna
Myki, Warmińsko-mazurskie
130 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
330 000 zł
Cena za m²
2538 zł / m²
Dom wolnostojący
Sępólno Krajeńskie, Kujawsko-pomorskie
104 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
500 000 zł
Cena za m²
4808 zł / m²
Sprzedam dom w bliźniaku Krasnystaw
Krasnystaw , Nieznane
86 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
180 000 zł
Cena za m²
2093 zł / m²
860 000 zł
5342 zł / m²
161 m²