+1Zobacz wszystkie
6 zdjęć
Sprzedam Siedlisko
Opole 58, Opole gm.Podedwórze, Nieznane
Powierzchnia
80 m²Pokoje
4Liczba pięter
-Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Sprzedam Siedlisko Na sprzedaż zabudowana działka gruntu, położona we wsi Opole, gmina Podedwórze, powiat parczewski, woj. lubelskie. Powierzchnia: 3600m2 , kształt: prostokąt- równa, płaska, zadrzewiona, wymiary ok. 25m x 145m. Na działce dwa budynki: mieszkalny( drewniany)ok. 70m2 i gospodarczy( murowany)ok.85m2. Dom z 1960r., 3 pokoje, kuchnia, sień, 1 pomieszczenie ( np.na łazienkę). Parterowy, z możliwością adaptacji poddasza. Kuchnia i piece kaflowe. Podłogi- deski drewniane. Okna -PCV. Dach-blachodachówka. Media: woda- gminna oraz studnia, prąd przy działce oraz światłowód. Dojazd drogą asfaltową. Piękne okolice i malownicze tereny, turystyka i rekreacja- Poleski Park Narodowy oraz Pojezierze Łęczyńsko- Włodawskie. Odległości: Lublin~60km, Włodawa~25km, Biała Podlaska~37km, Jezioro Białe~30km. W pobliskiej miejscowości ~1,5km: sklepy, szkoła, przedszkole, bank. Uregulowany stan prawny - L
Szczegóły oferty
Cena za m²
2250 zł / m²Numer oferty
#1258Powierzchnia działki (m²)
36000
Historia i statystyki
Wyświetlenia
7osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż180 000 zł
Cena za metr 2
2250 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Dom murowany z cegly czesciowo podpiwniczony ocieplony.
Wapno, Nieznane
69 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
280 000 zł
Cena za m²
4058 zł / m²
Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej
Trzek, Nieznane
110 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
620 000 zł
Cena za m²
5636 zł / m²
Dom z ogrodem i pasieką
Czarne Dolne , Nieznane
40 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
155 900 zł
Cena za m²
3898 zł / m²
Sprzedam dom z działką
Pukawy , Nieznane
120 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
800 000 zł
Cena za m²
6667 zł / m²
180 000 zł
2250 zł / m²
80 m²
4 pokoje