Brak zdjęćTo ogłoszenie nie posiada jeszcze galerii zdjęć
sprzedam dochodowa kamienice
Dworcowa, Inowroclaw, Nieznane
Powierzchnia
1066 m²Pokoje
12Liczba pięter
-Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Świetna inwestycja . Sprzedam dochodowa kamienice w Inowroclawiu, ktora po renewacji w 2019 roku zdobyla tytul Mister budownictwa Inowrocławia. W kamienicy jest 20 mieszkan. Wszystkie sa wynajete na umowach cywilnych i dwa lokale uslugowe na parterze, jeden jest wynajety na gabinet dentystyczny. Kamienica jest na glownej ulicy w sasiedztwie duzej przychodni medycznej Farma- med, blisko dworca kolejowego i slynnego uzdrowiska Solanki. Ksiega wieczysta nie jest obciazona i jest tylko jeden wlasciciciel. Cena okazyjna ze wzgleu na planowany szybki wyjazd zagranice
Szczegóły oferty
Cena za m²
2158 zł / m²Numer oferty
#1007Powierzchnia działki (m²)
590Garaż
do kupieniaLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
3osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż2 300 000 zł
Cena za metr 2
2158 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Dom wolnostojący - Ostrówek
Ostrówek, Nieznane
87 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
270 000 zł
Cena za m²
3103 zł / m²
Dom nad rzeką we wsi świętokrzyskiej
ŚCIEGNIA gm. Bodzentyn , Nieznane
200 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
795 000 zł
Cena za m²
3975 zł / m²
Siedlisko na Podlasiu
Łopienie-Zyski, Nieznane
280 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
599 000 zł
Cena za m²
2139 zł / m²
Unikalne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej
Sękocin, Nieznane
111 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
750 000 zł
Cena za m²
6757 zł / m²
2 300 000 zł
2158 zł / m²
1066 m²
12 pokoi