+13Zobacz wszystkie
18 zdjęć
Sprzedam ładny dom wg projektu Koliba firmy Archeton z 10-arową działką
Nowa Sarzyna, Nieznane
Powierzchnia
140 m²Pokoje
6Liczba pięter
-Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
NOWA NIŻSZA CENA !!!!!!!!!!! PROSZĘ, ABY NIE KONTAKTOWAŁY SIĘ ZE MNĄ BIURA POŚREDNICTWA NIERUCHOMOŚCI. Sprzedam ładny dom wg projektu Koliba firmy Archeton. Powierzchnia użytkowa ok. 140 metrów. 10 arowa, ogrodzona działka. 4 sypialnie. Duży salon połączony z jadalnią i z kuchnią. Nowa chłodziarkozamrażarka, nowa zmywarka do naczyń, płyta indukcyjna, mikrofałówka. Docelowo 2 łazienki. Pralka. Kabina prysznicowa. Wanna. Ogrzewanie gazem - piec Viessmann dwufunkcyjny, z zasobnikiem na ciepłą wodę. Kominek - ciepło z kominka rozprowadzone po prawie całym domu. Garaż w bryle budynku. Piwnica w budynku. Na każdym oknie rolety okienne termoizolacyjne i antywłamaniowe. Wymienione na nowe okna dachowe firmy Fakro. Na działce duży plac zabaw dla dzieci. Duży zapas drewna do kominka. Dach pokryty niemiecką dachówką. Dom ocieplony i otynkowany. CENA DO PEWNEJ NEGOCJACJI. ZAPRASZAMY... OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Szczegóły oferty
Cena za m²
4250 zł / m²Numer oferty
#1278Powierzchnia działki (m²)
938Garaż
w cenieLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
9osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż595 000 zł
Cena za metr 2
4250 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Sprzedam dom z piękną działką
Dąbrowa Górnicza, Nieznane
150 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
630 000 zł
Cena za m²
4200 zł / m²
Sprzedaż nieruchomości
Przezmierowo, Nieznane
1502 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
650 000 zł
Cena za m²
433 zł / m²
Domek letniskowy na Kaszubach
Mirachowo, Nieznane
52 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
229 000 zł
Cena za m²
4404 zł / m²
Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej
Trzek, Nieznane
110 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
620 000 zł
Cena za m²
5636 zł / m²
595 000 zł
4250 zł / m²
140 m²
6 pokoi