+2Zobacz wszystkie
7 zdjęć
Dom 140m2 działka 1800m2
69A, Tomaszowice, Tomaszowice
Powierzchnia
1829 m²Pokoje
5Liczba pięter
1Rynek
wtornyO nieruchomości
Dom z początku lat osiemdziesiątych, parter, piętro, garaż pod domem. Piętra można podzielić na dwa niezależne mieszkania. Piętro stan 3- do remontu 3 pokoje+łazienka , parter stan 4+ sypialnia, salonokuchnia, łazienka. Więcej zdjęć możemy przesłać na maila.
Do budynku podciągnięty kabel światłowodowy do internetu. Budynek ocieplony styropianem, w większości okna aluminiowe.
Obok domu budynek gospodarczy.
Duża działa - 1829m2. możliwość rozbudowy domu lub wybudowania dugiego obok.
Bardzo fajna lokalizacja, Blisko do trasy Lublin Nałęczów, ok 15 min od Lublina, blisko do obwodnicy Lublina, cicha okolica, w pobliżu sklepy takie jak Stokrotka i Lewiatan, ośrodek zdrowia, apteka, szkoła podstawowa, sklep ogólnobudowlany, na trasie Biedronka i stacje benzynowe. Linia autobusowa (33) w odległości ok 1300m
Kontakt mailowy lub telefoniczny po godzinie 19. W weekendy od 10 do 21.
Obok domu budynek gospodarczy.
Cena za m²
547 zł / m²Numer oferty
#1798Typ domu
WolnostojącyPowierzchnia działki (m²)
1829Liczba pokoi
5Liczba pięter
TakRok budowy
1982Rynek

Wyświetlenia
0osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż1 000 000 zł
Cena za metr 2
547 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Dom murowany z cegly czesciowo podpiwniczony ocieplony.
Wapno, Nieznane
69 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
280 000 zł
Cena za m²
4058 zł / m²
Sprzedam Siedlisko
Opole gm.Podedwórze, Nieznane
80 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
180 000 zł
Cena za m²
2250 zł / m²
Dom na sprzedaż pod działalność!!!
krzyszkowice, Nieznane
750 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 500 000 zł
Cena za m²
2000 zł / m²
Dom parterowy z widokiem na las
Kędzierzyn-Koźle, Nieznane
168 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 580 000 zł
Cena za m²
9405 zł / m²
1 000 000 zł
547 zł / m²
1829 m²