+7Zobacz wszystkie
12 zdjęć
Dom parterowy z widokiem na las
Poli Gojawiczyńskiej , Kędzierzyn-Koźle, Nieznane
Powierzchnia
168 m²Pokoje
4Liczba pięter
-Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Przedstawiam do sprzedaży dom jednorodzinny parterowy( z nieużytkowym poddaszem) w wyjątkowo spokojnej okolicy Kędzierzyna Koźla. Dom usytuowany na działce ok. 11 arów w sąsiedztwie pięknego lasu . Zadbany ogród z różnymi gatunkami krzewów ozdobnych.Wyjątkowość domu kształtują duże i wysokie pomieszczenia : kuchnia połączona z salonem z wyjściem na ogród , salon doświetlony oknami dachowymi , w salonie kominek; następnie salon łazienkowy w scenerii łaźni rzymskiej projektowany i wykonany przez śląską firmę sztukatorską Maxim Art; pokój telewizyjny ze ścianą meblową wykonaną pod zamówienie -dopasowaną do sprzętu TV ; sypialnia z oknem -widok na ogród. Wejście do domu: przedpokój z szafą w zabudowie, pomieszczenie gospodarcze z piecem gazowym dwufunkcyjnym , duża lodówka, półki. W bryle budynku garaż w/g projektu na 2 samochody, brama automatyczna. Dodatkowy atut - lokalizacja - szybki i łatwy dojazd do autostrady A4 w kierunkach Opole Wrocław Gliwice Katowice Kraków .
Szczegóły oferty
Cena za m²
9405 zł / m²Numer oferty
#1234Powierzchnia działki (m²)
1100Garaż
w cenieLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
7osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż1 580 000 zł
Cena za metr 2
9405 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Dom wolnostojący Białystok oś. Młodych
Białystok, Nieznane
800 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 500 000 zł
Cena za m²
1875 zł / m²
Sprzedam dom w bliźniaku Krasnystaw
Krasnystaw , Nieznane
86 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
180 000 zł
Cena za m²
2093 zł / m²
Sprzedaż nieruchomości
Przezmierowo, Nieznane
1502 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
650 000 zł
Cena za m²
433 zł / m²
Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej
Trzek, Nieznane
110 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
620 000 zł
Cena za m²
5636 zł / m²
1 580 000 zł
9405 zł / m²
168 m²
4 pokoje