+4Zobacz wszystkie
9 zdjęć
Dom/Segment na sprzedaż - Bezpośrednio od Developera C5/2
Czekoladowa 5, Radzymin, Radzymin
Powierzchnia
161 m²Pokoje
6Liczba pięter
2Rynek
pierwotnyO nieruchomości
Dom / segment na sprzedaż – bezpośrednio od dewelopera (C5/2)
Cena: 899 000 zł 🏠
Najważniejsze atuty inwestycji:
🏠Lokal zewnętrzny – 161,3 m² + działka ok. 150 m²
Piętro:
Poddasze:
Dodatkowo informujemy, że w trakcie realizacji posiadamy również
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali w naszej
najnowszej inwestycji – kameralnego osiedla zlokalizowanego
w Radzyminie przy ul. Czekoladowej.
najnowszej inwestycji – kameralnego osiedla zlokalizowanego
w Radzyminie przy ul. Czekoladowej.
Inwestycja realizowana jest w wysokim standardzie deweloperskim.
Budowa znajduje się na etapie końcowym, a lokale są gotowe do wykończenia
według indywidualnych preferencji przyszłych właścicieli.
według indywidualnych preferencji przyszłych właścicieli.
Najważniejsze atuty inwestycji:
a) ogrzewanie podłogowe na wszystkich trzech poziomach,
b) solidne ocieplenie budynku (wysokiej jakości styropian – niższe koszty eksploatacji),
c) podjazdy oraz drogi wewnętrzne wykonane
z kostki brukowej (w cenie),
d) osiedle zamknięte,
e) garaż w bryle budynku,
f) inwestycja realizowana ze środków własnych – akt notarialny
podpisywany po odbiorze (bezpieczny zakup),
g) możliwość montażu pompy ciepła – opcja dodatkowa
w cenie 51 000 zł,
h) szybki światłowód na osiedlu oraz dostęp do
dwóch operatorów internetu.
🏠Lokal zewnętrzny – 161,3 m² + działka ok. 150 m²
inne inwestycje o nieco mniejszym metrażu.
Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.
Kontakt:
☎️ 510_250_310
📧 biuro@mojeosiedle.com
Szczegóły oferty
Cena za m²
5584 zł / m²Numer oferty
#1724Typ domu
SzeregowiecPowierzchnia działki (m²)
150Liczba pokoi
6Liczba pięter
2Rok budowy
2026Rynek
Wyświetlenia
28osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż899 000 zł
Cena za metr 2
5584 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
113 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
899 000 zł
Cena za m²
7956 zł / m²
NA SPRZEDAŻ DREWNIANY DOM 80m2 ZABIERZÓW
Kraków, Małopolskie
80 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
730 000 zł
Cena za m²
9125 zł / m²
Wolnostojący dom Mysłowice
Mysłowice, śląskie
200 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 200 000 zł
Cena za m²
6000 zł / m²
Atrakcyjna nieruchomość w pięknej lokalizacji blisko morza
Słupsk, Pomorskie
214 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
899 000 zł
Cena za m²
4201 zł / m²
899 000 zł
5584 zł / m²
161 m²