houser.pl
Lokalizacja: Hotele-i-pensjonaty
Domy
Sprzedaż
Wyniki wyszukiwania

24domy na sprzedażwHotele-i-pensjonaty

1829 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 000 000 zł
Cena za m²
547 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
86 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
390 000 zł
Cena za m²
4535 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
61 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
590 000 zł
Cena za m²
9672 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
450 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
830 000 zł
Cena za m²
1844 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
400 m²
Powierzchnia
11 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 100 000 zł
Cena za m²
2750 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
121 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 160 000 zł
Cena za m²
9587 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
183 m²
Powierzchnia
7 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 300 000 zł
Cena za m²
7104 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
90 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
260 000 zł
Cena za m²
2889 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
140 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 080 000 zł
Cena za m²
7714 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
100 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
410 000 zł
Cena za m²
4100 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
100 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
340 000 zł
Cena za m²
3400 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
153 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
999 000 zł
Cena za m²
6529 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
269 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
340 000 zł
Cena za m²
1264 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
200 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
850 000 zł
Cena za m²
4250 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
99000 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
599 000 zł
Cena za m²
6 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
80 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
530 000 zł
Cena za m²
6625 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
113 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
899 000 zł
Cena za m²
7956 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
296 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 599 000 zł
Cena za m²
5402 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
161 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
899 000 zł
Cena za m²
5584 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
150 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
699 999 zł
Cena za m²
4667 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
88 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
865 000 zł
Cena za m²
9830 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
180 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 299 000 zł
Cena za m²
7217 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
180 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
599 000 zł
Cena za m²
3328 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
91 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
270 000 zł
Cena za m²
2967 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
Wyświetlono 24 z 24 ogłoszeń
Ładowanie mapy...

Domy na sprzedaż – Hotele-i-pensjonaty

Szukasz domów na sprzedaż w Hotele-i-pensjonaty? Aktualnie na Houser.pl dostępnych jest 185 ogłoszeń z tej kategorii.

Korzystanie z Houser.pl jest w pełni darmowe — bez ukrytych opłat, bez prowizji, bez limitów. Rynek domów w Hotele-i-pensjonaty oferuje zróżnicowane opcje cenowe i lokalizacyjne. Skorzystaj z zaawansowanych filtrów, aby zawęzić wyniki po cenie, metrażu, liczbie pokoi, piętrze i wielu innych parametrach. Przeglądaj oferty z pełną dokumentacją fotograficzną, opisem i lokalizacją GPS — wszystko w jednym miejscu. Kupno domu to ważna decyzja — dlatego zapewniamy pełny dostęp do informacji o każdej ofercie. Zapisz wyszukiwanie, aby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach domów na sprzedaż w Hotele-i-pensjonaty.