+3Zobacz wszystkie
8 zdjęć
dom w górach
433, Paszyn, Paszyn
Powierzchnia
197 m²Pokoje
6Liczba pięter
1Rynek
wtornyO nieruchomości
Dom z charakterem w górach – Paszyn k. Nowego Sącza
Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 197 m² położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 15 arów w miejscowości Paszyn, gmina Chełmiec, zaledwie 4 km od Nowego Sącza.
Nieruchomość została zaprojektowana przez renomowaną pracownię architektoniczną Archipelag z Wrocławia. Dom wyróżnia się niepowtarzalnym charakterem, wysoką jakością materiałów oraz ręcznie wykonywanymi elementami wykończenia.
Wyjątkowe wnętrza i materiały
W aranżacji wykorzystano:
• marmury sprowadzane z Włoch,
• dębowe drzwi wejściowe z kutymi okuciami,
• schody dębowe,
• ręcznie wykonywane balustrady, lampy, kinkiety i karnisze stworzone przez lokalnych artystów-kowali z Sądecczyzny,
• unikatowy kominek nadający wnętrzu wyjątkowy klimat.
Na posesji znajduje się również drewniany domek gospodarczy oraz liczne nasadzenia i zieleń zapewniające prywatność oraz wyjątkową atmosferę.
Ogrzewanie i media
• ogrzewanie gazowe – piec Viessmann,
• kominek z płaszczem wodnym oraz systemem podgrzewania ciepłej wody,
• przydomowa oczyszczalnia ścieków oraz podłączenie do kanalizacji miejskiej,
• woda źródlana z ujęcia paszyńskiego – bardzo niski koszt zużycia.
Rozkład pomieszczeń
Parter
• garaż dwustanowiskowy z bramą Wiśniowski,
• kotłownia,
• przedpokój,
• przestronny salon połączony z otwartą kuchnią,
• łazienka,
• sypialnia.
Piętro
• 3 sypialnie,
• garderoba,
• łazienka,
• pralnia,
• korytarz,
• otwarta przestrzeń idealna na domowe biuro lub bibliotekę.
Dodatkowo: stryszek.
Doskonała lokalizacja
W najbliższej okolicy:
• szkoła – 280 m,
• kościół – 340 m,
• ośrodek zdrowia i apteka – 600 m,
• przystanek MPK – 800 m,
• sklepy – 400 m i 850 m.
Atrakcje regionu
• Nowy Sącz – 4 km,
• Miasteczko Galicyjskie i Skansen – 5 km,
• wyciąg narciarski – 4 km,
• Jezioro Rożnowskie – 16 km,
• Jezioro Klimkowskie – 27 km,
• Krynica-Zdrój – 35 km,
• Szczawnica i Pieniny – 55 km.
To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego domu z charakterem, blisko natury, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta.Kontakt tel.600918500
Szczegóły oferty
Cena za m²
8117 zł / m²Numer oferty
#1809Dostępne od
29 sierpnia 2026Typ domu
WolnostojącyPowierzchnia działki (m²)
15Liczba pokoi
6Liczba pięter
TakRok budowy
2016Rynek

Wyświetlenia
0osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż1 599 000 zł
Cena za metr 2
8117 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
161 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
899 000 zł
Cena za m²
5584 zł / m²
Blizniak Krzyki/Oltaszyn Wroclaw
Wroclaw Krzyki, Nieznane
128 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 650 000 zł
Cena za m²
12 891 zł / m²
86 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
390 000 zł
Cena za m²
4535 zł / m²
dom 260m2, Polkowice, sprzedam
Polkowice, Dolnośląskie
260 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
950 000 zł
Cena za m²
3654 zł / m²
1 599 000 zł
8117 zł / m²
197 m²