houser.pl
Lokalizacja: Hotele-i-pensjonaty
Działki
Sprzedaż
Wyniki wyszukiwania

24działki na sprzedażwHotele-i-pensjonaty

348 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
180 000 zł
Cena za m²
517 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
3037 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
120 000 zł
Cena za m²
40 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
30844 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
32 866 zł
Cena za m²
1 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1607 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
329 435 zł
Cena za m²
205 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
4292 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
923 000 zł
Cena za m²
215 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1798 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2 600 000 zł
Cena za m²
1446 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
2900 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
195 000 zł
Cena za m²
67 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1250 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
100 000 zł
Cena za m²
80 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
4385 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
657 750 zł
Cena za m²
150 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1500 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
130 000 zł
Cena za m²
87 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
3000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
660 000 zł
Cena za m²
220 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
3000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
450 000 zł
Cena za m²
150 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1585 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
134 725 zł
Cena za m²
85 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1846 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
99 000 zł
Cena za m²
54 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1180 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
699 740 zł
Cena za m²
593 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
8592 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
850 609 zł
Cena za m²
99 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1286 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 000 000 zł
Cena za m²
778 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
928 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
449 000 zł
Cena za m²
484 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1403 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
279 000 zł
Cena za m²
199 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
2218 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
257 288 zł
Cena za m²
116 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
4243 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
90 000 zł
Cena za m²
21 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
800 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
54 000 zł
Cena za m²
68 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
13000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
55 000 zł
Cena za m²
4 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1200 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
39 900 zł
Cena za m²
33 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
Wyświetlono 24 z 24 ogłoszeń
Ładowanie mapy...

Działki na sprzedaż – Hotele-i-pensjonaty

Szukasz działek na sprzedaż w Hotele-i-pensjonaty? Aktualnie na Houser.pl dostępnych jest 276 ogłoszeń z tej kategorii.

Wszystkie ogłoszenia na Houser.pl publikowane są bezpłatnie i bez prowizji — zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Hotele-i-pensjonaty to atrakcyjna lokalizacja na rynku działek. Możesz filtrować oferty według lokalizacji, przedziału cenowego, metrażu i dodatkowych cech — takich jak balkon, piwnica czy winda. Nasze ogłoszenia zawierają komplet informacji: metraż, cenę, zdjęcia, opis stanu i dokładny adres z mapą. Sprawdź historię cen, aby ocenić, czy cena ofertowa jest atrakcyjna na tle rynku. Porównaj oferty z Hotele-i-pensjonaty z innymi miastami w regionie, aby znaleźć najlepszą cenę za metr kwadratowy.