+3Zobacz wszystkie
8 zdjęć
Duża działka budowlana nad jeziorem blisko granicy Niemiec
Narost, Chojna, Chojna
Powierzchnia
3700 m²Typ działki
budowlanaTyp oferty
SprzedażO nieruchomości
Drodzy Państwo okazja inwestycjna!
Duża działka budowlana położona przy jeziorze NAROST w miejscowości NAROST (zachodniopomorskie) 3700 metrów z możliwością podziału na 3 i więcej działek, studium wskazuje cały teren objęty planem rekreacji. W tej chwili działka czeka na wydanie warunków zabudowy na 3 budynki rekreacji indywidualnej bądź większy dom całoroczny. Działka ze wszystkich stron otoczona jest naturalnym ogrodzeniem z drzew owocowych. Do jeziora prowadzi zabytkowa odrestaurowana aleja drzew gruszy, czereśni oraz jabłoni. Do jeziora kilkaset metrów.
2 godziny drogi od Berlina oraz godzina drogi do Szczecina. Do.chojny 20 minut.
Piękne, czyste jezioro!
Zapraszam do kontaktu!
Szczegóły oferty
Cena za m²
54 zł / m²Numer oferty
#1811Typ działki
Wyświetlenia
0osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż199 000 zł
Cena za metr 2
54 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Działka w atrakcyjnym położeniu
Chojna, Zachodniopomorskie
9500 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
95 000 zł
Cena za m²
10 zł / m²
Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy, 3 x 14 ar
Surmaczówka, Nieznane
1400 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
56 000 zł
Cena za m²
40 zł / m²
Działka 4292 m² z widokiem na Sudety | Wolany |
Polanica-Zdrój
4292 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
923 000 zł
Cena za m²
215 zł / m²
ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA W OSIEKU PRZY UL. KAROLINA
Osieku , Nieznane
1020 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
105 000 zł
Cena za m²
103 zł / m²
199 000 zł
54 zł / m²
3700 m²