+10Zobacz wszystkie
15 zdjęć
Nieruchomość z gruntami rolniczymi Machów
25, Machów, Machów
Powierzchnia
160 m²Pokoje
5Liczba pięter
2Rynek
wtornyO nieruchomości
Do sprzedania nieruchomość z gruntami rolniczymi w spokojnej i malowniczej okolicy obok Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.
W skład nieruchomości wchodzi:
- dom jednorodzinny murowany o powierzchni ok 160 m2 powierzchni użytkowej,
- obora 102 m2,
- stodoła przebudowana na przechowalnie na owoce 104 m2,
- budynek gospodarczy z dużą piwnicą 63 m2,
- garaż dwustanowiskowy z kanałem 91 m2.
Wszystkie budynki są murowane z dachami pokrytymi blachą.
Dom składa się z:
- 5 pokoi i salonu,
- 2 kuchni,
- 2 łazienek,
- pomieszczeń gospodarczych i strychu.
Dom wyposażony we wszystkie instalacje. Wymaga remontu.
Za domem znajduje się sad z przewagą jabłoni. Są też czereśnie, kilka gruszy, wiśnie, winogrona i leszczyny.
Działka z budynkami ma 1.1 ha.
Pozostałe grunty to 1.3 ha stary sad niskopienny.
W okolicy jest agroturystyka, wypożyczalnie kajaków i quadów.
Pobliskie atrakcje turystyczne to:
- 8 km Grodzisko Żmijowiska,
- 15 km Kazimierz Dolny,
- 16 km Janowiec,
- 31 km Puławy,
- 36 km Nałęczów,
- Rezerwat Przyrody Borowiec po drugiej stronie Wisły.
Zapraszam do obejrzenia i negocjacji. tel. 796-060-850, 506-853-623
W skład nieruchomości wchodzi:
- obora 102 m2,
- stodoła przebudowana na przechowalnie na owoce 104 m2,
- budynek gospodarczy z dużą piwnicą 63 m2,
- garaż dwustanowiskowy z kanałem 91 m2.
Wszystkie budynki są murowane z dachami pokrytymi blachą.
Dom składa się z:
- 5 pokoi i salonu,
- 2 kuchni,
- 2 łazienek,
- pomieszczeń gospodarczych i strychu.
Dom wyposażony we wszystkie instalacje. Wymaga remontu.
Działka z budynkami ma 1.1 ha.
Pozostałe grunty to 1.3 ha stary sad niskopienny.
Pobliskie atrakcje turystyczne to:
- 8 km Grodzisko Żmijowiska,
- 15 km Kazimierz Dolny,
- 16 km Janowiec,
- 31 km Puławy,
- 36 km Nałęczów,
- Rezerwat Przyrody Borowiec po drugiej stronie Wisły.
Szczegóły oferty
Cena za m²
4250 zł / m²Numer oferty
#1808Typ domu
GospodarstwoPowierzchnia działki (m²)
11000Liczba pokoi
5Liczba pięter
2Rok budowy
1988Rynek
Wyświetlenia
1osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż680 000 zł
Cena za metr 2
4250 zł / m2
Osoba prywatna
Barbara Niewiadomska Brak numeru telefonu
Łódź, łódzkie
200 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 790 000 zł
Cena za m²
8950 zł / m²
Gołąbki Jesienna 30
Warszawa
450 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
830 000 zł
Cena za m²
1844 zł / m²
400 m²
Powierzchnia
11 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 100 000 zł
Cena za m²
2750 zł / m²
Dom 396m2 Działka 3600m2 Karolino, Serock
Serock, Mazowieckie
396 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
820 000 zł
Cena za m²
2071 zł / m²
680 000 zł
4250 zł / m²
160 m²