Domy
Sprzedaż
Wyniki wyszukiwania
24domy na sprzedaż
Najnowsze
NajnowszeDom 140m2 działka 1800m2
Tomaszowice
1829 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 000 000 zł
Cena za m²
547 zł / m²
86 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
390 000 zł
Cena za m²
4535 zł / m²
Dom Wolnostojacy
Trzebnica
61 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
590 000 zł
Cena za m²
9672 zł / m²
Gołąbki Jesienna 30
Warszawa
450 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
830 000 zł
Cena za m²
1844 zł / m²
400 m²
Powierzchnia
11 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 100 000 zł
Cena za m²
2750 zł / m²
121 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 160 000 zł
Cena za m²
9587 zł / m²
Dom Kołobrzeg Witkowice
Kołobrzeg
183 m²
Powierzchnia
7 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 300 000 zł
Cena za m²
7104 zł / m²
Połowa bliźniaka
Borówki
90 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
260 000 zł
Cena za m²
2889 zł / m²
urokliwy segment blisko PKP
Pomiechówek
140 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 080 000 zł
Cena za m²
7714 zł / m²
100 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
410 000 zł
Cena za m²
4100 zł / m²
100 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
340 000 zł
Cena za m²
3400 zł / m²
Siedlisko 1,1 ha + stodoła 400 m² | Kończyce Wielkie
Kończyce Wielkie
153 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
999 000 zł
Cena za m²
6529 zł / m²
Dom w stanie surowym zamkniętym – Wola Łużańska
Wola Łużańska
269 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
340 000 zł
Cena za m²
1264 zł / m²
200 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
850 000 zł
Cena za m²
4250 zł / m²
Dom piętrowy wolnostojący Zielona góra -Ochla
Zielona Góra
99000 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
599 000 zł
Cena za m²
6 zł / m²
80 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
530 000 zł
Cena za m²
6625 zł / m²
113 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
899 000 zł
Cena za m²
7956 zł / m²
296 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 599 000 zł
Cena za m²
5402 zł / m²
161 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
899 000 zł
Cena za m²
5584 zł / m²
150 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
699 999 zł
Cena za m²
4667 zł / m²
88 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
865 000 zł
Cena za m²
9830 zł / m²
180 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 299 000 zł
Cena za m²
7217 zł / m²
180 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
599 000 zł
Cena za m²
3328 zł / m²
91 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
270 000 zł
Cena za m²
2967 zł / m²
Wyświetlono 24 z 24 ogłoszeń
Ładowanie mapy...
Domy na sprzedaż
Znajdź dom na sprzedaż w — mamy 185 aktualnych ogłoszeń. Porównaj ceny i lokalizacje.
Na naszym portalu nie płacisz prowizji — ani za przeglądanie, ani za publikowanie ogłoszeń. to atrakcyjna lokalizacja na rynku domów. Możesz filtrować oferty według lokalizacji, przedziału cenowego, metrażu i dodatkowych cech — takich jak balkon, piwnica czy winda. Każde ogłoszenie zawiera szczegółowy opis, galerię zdjęć oraz dokładną lokalizację na mapie interaktywnej. Sprawdź historię cen, aby ocenić, czy cena ofertowa jest atrakcyjna na tle rynku. Porównaj oferty z z innymi miastami w regionie, aby znaleźć najlepszą cenę za metr kwadratowy.