houser.pl
Lokalizacja: Agencje-nieruchomosci
Domy
Sprzedaż
Wyniki wyszukiwania

24domy na sprzedażwAgencje-nieruchomosci

1829 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 000 000 zł
Cena za m²
547 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
86 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
390 000 zł
Cena za m²
4535 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
61 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
590 000 zł
Cena za m²
9672 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
450 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
830 000 zł
Cena za m²
1844 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
400 m²
Powierzchnia
11 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 100 000 zł
Cena za m²
2750 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
121 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 160 000 zł
Cena za m²
9587 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
183 m²
Powierzchnia
7 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 300 000 zł
Cena za m²
7104 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
90 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
260 000 zł
Cena za m²
2889 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
140 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 080 000 zł
Cena za m²
7714 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
100 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
410 000 zł
Cena za m²
4100 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
100 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
340 000 zł
Cena za m²
3400 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
153 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
999 000 zł
Cena za m²
6529 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
269 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
340 000 zł
Cena za m²
1264 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
200 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
850 000 zł
Cena za m²
4250 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
99000 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
599 000 zł
Cena za m²
6 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
80 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
530 000 zł
Cena za m²
6625 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
113 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
899 000 zł
Cena za m²
7956 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
296 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 599 000 zł
Cena za m²
5402 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
161 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
899 000 zł
Cena za m²
5584 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
150 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
699 999 zł
Cena za m²
4667 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
88 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
865 000 zł
Cena za m²
9830 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
180 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 299 000 zł
Cena za m²
7217 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
180 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
599 000 zł
Cena za m²
3328 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
91 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
270 000 zł
Cena za m²
2967 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
Wyświetlono 24 z 24 ogłoszeń
Ładowanie mapy...

Domy na sprzedaż – Agencje-nieruchomosci

Interesują Cię domy na sprzedaż w Agencje-nieruchomosci? Sprawdź 185 ofert dostępnych na Houser.pl.

Na naszym portalu nie płacisz prowizji — ani za przeglądanie, ani za publikowanie ogłoszeń. Agencje-nieruchomosci to atrakcyjna lokalizacja na rynku domów. Możesz filtrować oferty według lokalizacji, przedziału cenowego, metrażu i dodatkowych cech — takich jak balkon, piwnica czy winda. Każde ogłoszenie zawiera szczegółowy opis, galerię zdjęć oraz dokładną lokalizację na mapie interaktywnej. Sprawdź historię cen, aby ocenić, czy cena ofertowa jest atrakcyjna na tle rynku. Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Ustaw alert, a powiadomimy Cię, gdy pojawi się nowa oferta spełniająca Twoje kryteria.