houser.pl
Lokalizacja: Lokale-uslugowe
Wyniki wyszukiwania

24ogłoszenia nieruchomościwLokale-uslugowe

1829 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 000 000 zł
Cena za m²
547 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
49 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
3200 zł
Cena za m²
65 zł / m²
Mieszkania
Wynajem
Dodaj do porównania
86 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
390 000 zł
Cena za m²
4535 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
348 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
180 000 zł
Cena za m²
517 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
53 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
390 000 zł
Cena za m²
7358 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
27 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
2400 zł
Cena za m²
89 zł / m²
Mieszkania
Wynajem
Dodaj do porównania
3037 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
120 000 zł
Cena za m²
40 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
30844 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
32 866 zł
Cena za m²
1 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
45 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
4500 zł
Cena za m²
100 zł / m²
Mieszkania
Wynajem
Dodaj do porównania
1607 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
329 435 zł
Cena za m²
205 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
29 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
295 000 zł
Cena za m²
10 172 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
41 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
2200 zł
Cena za m²
54 zł / m²
Mieszkania
Wynajem
Dodaj do porównania
4292 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
923 000 zł
Cena za m²
215 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
54 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
381 500 zł
Cena za m²
7065 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
61 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
590 000 zł
Cena za m²
9672 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
450 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
830 000 zł
Cena za m²
1844 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
400 m²
Powierzchnia
11 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 100 000 zł
Cena za m²
2750 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1798 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2 600 000 zł
Cena za m²
1446 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
85 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
800 000 zł
Cena za m²
9412 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
38 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1600 zł
Cena za m²
42 zł / m²
Mieszkania
Wynajem
Dodaj do porównania
121 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 160 000 zł
Cena za m²
9587 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
183 m²
Powierzchnia
7 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 300 000 zł
Cena za m²
7104 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
2900 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
195 000 zł
Cena za m²
67 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1250 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
100 000 zł
Cena za m²
80 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
Wyświetlono 24 z 24 ogłoszeń
Ładowanie mapy...

Nieruchomości – Lokale-uslugowe

Szukasz nieruchomości w Lokale-uslugowe? Aktualnie na Houser.pl dostępnych jest 1120 ogłoszeń z tej kategorii.

Na naszym portalu nie płacisz prowizji — ani za przeglądanie, ani za publikowanie ogłoszeń. Lokale-uslugowe to atrakcyjna lokalizacja na rynku nieruchomości. Możesz filtrować oferty według lokalizacji, przedziału cenowego, metrażu i dodatkowych cech — takich jak balkon, piwnica czy winda. Każde ogłoszenie zawiera szczegółowy opis, galerię zdjęć oraz dokładną lokalizację na mapie interaktywnej. Porównaj oferty z Lokale-uslugowe z innymi miastami w regionie, aby znaleźć najlepszą cenę za metr kwadratowy.