Wynajem
Wyniki wyszukiwania
24ogłoszenia nieruchomości do wynajęcia
Najnowsze
Najnowsze49 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
3200 zł
Cena za m²
65 zł / m²
27 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
2400 zł
Cena za m²
89 zł / m²
45 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
4500 zł
Cena za m²
100 zł / m²
41 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
2200 zł
Cena za m²
54 zł / m²
38 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1600 zł
Cena za m²
42 zł / m²
Mieszkanie do wynajęcia
Jastrzębie-Zdrój
37 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
2000 zł
Cena za m²
54 zł / m²
56 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
2600 zł
Cena za m²
46 zł / m²
55 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
2800 zł
Cena za m²
51 zł / m²
43 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
3474 zł
Cena za m²
81 zł / m²
46 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
3000 zł
Cena za m²
65 zł / m²
Rodzinne mieszkanie Gliwice
Gliwice
73 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
3500 zł
Cena za m²
48 zł / m²
30 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
2700 zł
Cena za m²
90 zł / m²
12 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
500 zł
Cena za m²
42 zł / m²
Apartamenty i Domki u Marcela
Międzyzdroje
1500 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2500 zł
Cena za m²
2 zł / m²
109 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
7100 zł
Cena za m²
65 zł / m²
Pokój do wynajęcia w domu na parterze, 10 m2, Radom, Centrum.
Radom, Mazowieckie
10 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
900 zł
Cena za m²
90 zł / m²
Lokal na wynajem
Wrocław, Dolnośląskie
30 m²
Powierzchnia
p. 1
Piętro
Cena całkowita
1600 zł
Cena za m²
53 zł / m²
Przestronne mieszkanie 72 m² z miejscem postojowym w Chorzowie
Chorzów, śląskie
72 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2600 zł
Cena za m²
36 zł / m²
2pok 39m2 1p obok Politechniki Białostockiej
Białystok, Podlaskie
39 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2000 zł
Cena za m²
51 zł / m²
2pok. 39m2 1p obok Politechniki Białostockiej
Białystok, Podlaskie
39 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2000 zł
Cena za m²
51 zł / m²
Wynajmę nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe
Kraków, Małopolskie
43 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
3500 zł
Cena za m²
81 zł / m²
Mieszkanie 42 m2, parter, przy centrum handlowym Kalinka, Kalisz
Kalisz, Wielkopolskie
42 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1600 zł
Cena za m²
38 zł / m²
Wyświetlono 24 z 24 ogłoszeń
Ładowanie mapy...