5 zdjęć
Zaułek Świdnicki/Rynek małe pokoje od 20 m2 do wynajęcia
Ofiar Oświęcimskich 19 , Wrocław, Dolnośląskie
Powierzchnia
20 m²Pokoje
-Piętro
-Typ oferty
WynajemO nieruchomości
Szukałeś niewielkiego lokalu na wynajem? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Pokoje od 20 m2 na wynajem bezpośrednio od właściciela od zaraz. Dostęp do Lokalu możliwy 24/7. Lokale są idealne do prowadzenia biura lub działalności usługowej. Proponowana cena najmu wynosi 50 zł netto m2 pow. + 20 zł netto m2 pow. opłaty eksploatacyjne. + Szukałeś niewielkiego lokalu na wynajem? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Pokoje od 20 m2 na wynajem bezpośrednio od właściciela od zaraz. Dostęp do Lokalu możliwy 24/7. Lokale są idealne do prowadzenia biura lub działalności usługowej. Proponowana cena najmu wynosi 50 zł netto m2 pow. + 20 zł netto m2 pow. opłaty eksploatacyjne. + VAT Zapraszamy do kontaktu
Szczegóły oferty
Cena za m²
75 zł / m²Numer oferty
#1517Lokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
10osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Miesięcznie1500 zł
Cena za metr 2
75 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Lokal na wynajem
Wrocław, Dolnośląskie
30 m²
Powierzchnia
p. 1
Piętro
Cena całkowita
1600 zł
Cena za m²
53 zł / m²
Lokale MIESZKALNO-USŁUGOWE , działka budowlana, ogród
Świebodzice, Dolnośląskie
500 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
890 000 zł
Cena za m²
1780 zł / m²
Sprzedam prosperujący klub
Jaświły, Podlaskie
5000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 100 000 zł
Cena za m²
220 zł / m²
Nowoczesna powierzchnia biurowa - różny metraż | DL Tower
Katowice, Śląskie
200 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
12 170 zł
Cena za m²
61 zł / m²
1500 zł
75 zł / m²
20 m²