Brak zdjęćTo ogłoszenie nie posiada jeszcze galerii zdjęć
Wynajmę 55m2 Bielany Warszawa 4000zl
Broniewskiego 83, Warszawa, Mazowieckie
Powierzchnia
55 m²Pokoje
4Piętro
11Typ oferty
WynajemO nieruchomości
Do wynajecia przytulne, niedawno wyremontowane, trzypokojowe mieszkanie na Bielanach, ul. W. Broniewskiego (przy pętli tramwajowej Piaski). Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzet AGD (pralka, lodowka, mokrofalowka i inne). Kuchnia znajduje się w osobnym, widnym pomiszaczeniu z dwoma miejscami do siedzenia. Świetna lokalizacja! W bliskim położeniu zbajdują się nie tylko tramwaje ale również autobusy i metro. Po sąsiedzku sklepy spożywcze, drogerie, restauracje, apteki, poczta. Preferowany wynajem osobom niepalącym, bez zwierząt. Cena miesiecznego najmu 4000(oplaty licznikowe: prąd, gaz, woda w cenie). Kaucja w wysokosci jednego miesiąca najmu.
Szczegóły oferty
Cena za m²
73 zł / m²Numer oferty
#1072Lokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
1osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Miesięcznie4000 zł
Cena za metr 2
73 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Warszawa, Mokotów, Służew,Łukowa 55m2 , 2 pokoje
Warszawa, Mazowieckie
55 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
880 000 zł
Cena za m²
16 000 zł / m²
Warszawa świetna okolica. ul. Senatorska
Warszawa , Nieznane
44 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
950 000 zł
Cena za m²
21 591 zł / m²
Bezpośrednio M.Wilanów 54m2 Piętro 4/4 Balkon Garaż 2 Pokoje
Warszawa, Mazowieckie
54 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
990 000 zł
Cena za m²
18 333 zł / m²
Rozkładowe, 3-pokojowe dla rodziny lub pod wynajem
Warszawa, Mazowieckie
57 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
650 000 zł
Cena za m²
11 404 zł / m²
4000 zł
73 zł / m²
55 m²
4 pokoje