+1Zobacz wszystkie
6 zdjęć
Sprzedam mieszkanie 44,5 m2. Białołęka, ul. Trąby
Trąby, Warszawa, Nieznane
Powierzchnia
45 m²Pokoje
3Piętro
4Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Sprzedam własnościowe mieszkanie na ulicy Mikołaja Trąby (Białołęka, Dąbrówka Wiślana). Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 44,5 m2. Usytuowane na 2. piętrze w niskim, 3-kondygnacyjnym i kameralnym (1 klatka) bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego (otwartego na salon), przedpokoju, łazienki oraz loggii. Wyposażone (w cenie mieszkania). Na podłodze - parkiet. W zabudowie - przestronna szafa typu komandor. Strzeżone i ogrodzone osiedle w cichej, zielonej i sprzyjającej rekreacji okolicy. Vis a vis bloku - domki jednorodzinne. Bardzo dobra lokalizacja bloku: pieszo 3 minuty do przystanku autobusowego (kierunek Nowodwory - Żerań) i 10 minut do pętli Winnica (autobusy oraz tramwaj docierający do Metra Młociny oraz na Dworzec Centralny). Na osiedlu - sklep spożywczy i punkty usługowe. W odległości 10 minut pieszo - duże popularne markety (spożywcze i inne). Na sąsiednich ulicach - 2 przedszkola i szkoła podstawowa. 15 minut spacerem - Wał Wiślany.
Szczegóły oferty
Cena za m²
13 311 zł / m²Numer oferty
#1214Winda
NieForma własności
spoldzielczeLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
4osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż599 000 zł
Cena za metr 2
13 311 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Wyjątkowe mieszkanie w sercu Woli – Ludwiki 1 - BEZPOŚREDNIO
Warszawa, Mazowieckie
50 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
990 000 zł
Cena za m²
19 800 zł / m²
BIELANY-SŁODOWIEC 3p+k 46 m2
Warszawa, Mazowieckie
46 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
550 000 zł
Cena za m²
11 957 zł / m²
Warszawa, świetna okolica.
Warszawa, Mazowieckie
44 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
920 000 zł
Cena za m²
20 909 zł / m²
2800 zł, 2 oddzielne pokoje, 48m, Praga południe, od zaraz, bez prowizji
Warszawa, Mazowieckie
48 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2800 zł
Cena za m²
58 zł / m²
599 000 zł
13 311 zł / m²
45 m²
3 pokoje