Brak zdjęćTo ogłoszenie nie posiada jeszcze galerii zdjęć
Bezpośrednio słoneczne i ciche 2pok Bemowo
Ul.Wolfkego 12a, Warszawa, Mazowieckie
Powierzchnia
50 m²Pokoje
3Piętro
5Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Bezpośrednio, słoneczne i ciche 2pok mieszkanie na BemowieBardzo ciche, słoneczne i rozkładowe dwupokojowe mieszkanie w jedenastopiętrowy, czystym, zadbanym budynku z 1986 r. z windą (nowe windy, świeżo wyremontowana klatka schodowa, nowa elewacja). Okna plastikowe.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskim Bemowie przy ulicy Wolfkego 12a. Dogodny punkt komunikacyjny - liczne linie autobusowe i tramwajowe, dogodny dojazd do metra. W najbliższej okolicy sklepy, punkty usługowe, liczne obiekty sportowe takie jak pływalnia czy lodowisko. jak również piękne tereny zielone zachęcające do relaksu i uprawiania sportu (Forty Bema). Przy bloku ogrodzony plac zabaw i siłownia pod chmurką.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,10 m²3 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1986 rokuWarszawa, Bemowo, ul. Mieczysława WolfkegoBalkon, piwnica, osobna kuchniaMieszkanie w dobrym stanie, okna plastikoweSpółdzielcze własnościowe z księgą wieczystąOgłoszenie bezpośrednio od właściciela
Szczegóły oferty
Cena za m²
10 300 zł / m²Numer oferty
#576Winda
TakForma własności
UdziałLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
2osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż515 000 zł
Cena za metr 2
10 300 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Warszawa świetna okolica. ul. Senatorska
Warszawa , Nieznane
44 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
950 000 zł
Cena za m²
21 591 zł / m²
Praga Południe 3-pokoje os. zamknięte 47m2
Warszawa, Mazowieckie
47 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
479 000 zł
Cena za m²
10 191 zł / m²
sprzedam bezpośrednio trzy pokoje, dwa balkony Stary Żoliborz
Warszawa, Mazowieckie
47 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
750 000 zł
Cena za m²
15 957 zł / m²
Wynajmę nowe mieszkanie 57m2 Warszawa Żerań Modlińska os. Morelowa
Warszawa, Mazowieckie
57 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
3200 zł
Cena za m²
56 zł / m²
515 000 zł
10 300 zł / m²
50 m²
3 pokoje