+7Zobacz wszystkie
12 zdjęć
Mieszkanie 2 pokoje na wynajem Warszawa Ochota Zadumana
Zadumana 1A, Warszawa, Mazowieckie
Powierzchnia
40 m²Pokoje
3Piętro
9Typ oferty
WynajemO nieruchomości
Mieszkanie po remoncie. Narożne z dużą ilością światła. Umeblowane- odnowione -nowe podlogi. Wymienione szafki i zmywarka. Nowy prysznic 1 pokój/Salon z kuchnią 2 pokój/Sypialnia Korytarz z dużą szafa w zabudowie Łazienka z prysznicem pralka Balkon z widokiem na panoramę Warszawy Garaż płatny dodatkowo Kontakt telefoniczny preferowany
Szczegóły oferty
Cena za m²
88 zł / m²Numer oferty
#1558Winda
TakForma własności
spoldzielczeLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
3osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Miesięcznie3500 zł
Cena za metr 2
88 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Wynajmę mieszkanie Warszawa Bielany 2-Pokoje 32m2 Balkon
Warszawa, Mazowieckie
32 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1800 zł
Cena za m²
56 zł / m²
Wynajmę mieszkanie na Ursynowie ul. Braci Wagów
Warszawa, Mazowieckie
37 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2400 zł
Cena za m²
65 zł / m²
2800 PLN, 2 oddzielne pokoje, 48m, od zaraz, bez prowizji, Praga południe
Warszawa, Mazowieckie
48 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2800 zł
Cena za m²
58 zł / m²
Wynajmę Apartament Warszawa Bemowo 46m2 2-pokoje Balkon
Warszawa, Mazowieckie
46 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2000 zł
Cena za m²
43 zł / m²
3500 zł
88 zł / m²
40 m²
3 pokoje