houser.pl
Lokalizacja: Lokale-uslugowe
Działki
Sprzedaż
Wyniki wyszukiwania

24działki na sprzedażwLokale-uslugowe

348 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
180 000 zł
Cena za m²
517 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
3037 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
120 000 zł
Cena za m²
40 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
30844 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
32 866 zł
Cena za m²
1 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1607 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
329 435 zł
Cena za m²
205 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
4292 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
923 000 zł
Cena za m²
215 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1798 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2 600 000 zł
Cena za m²
1446 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
2900 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
195 000 zł
Cena za m²
67 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1250 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
100 000 zł
Cena za m²
80 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
4385 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
657 750 zł
Cena za m²
150 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1500 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
130 000 zł
Cena za m²
87 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
3000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
660 000 zł
Cena za m²
220 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
3000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
450 000 zł
Cena za m²
150 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1585 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
134 725 zł
Cena za m²
85 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1846 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
99 000 zł
Cena za m²
54 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1180 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
699 740 zł
Cena za m²
593 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
8592 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
850 609 zł
Cena za m²
99 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1286 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 000 000 zł
Cena za m²
778 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
928 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
449 000 zł
Cena za m²
484 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1403 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
279 000 zł
Cena za m²
199 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
2218 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
257 288 zł
Cena za m²
116 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
4243 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
90 000 zł
Cena za m²
21 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
800 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
54 000 zł
Cena za m²
68 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
13000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
55 000 zł
Cena za m²
4 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1200 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
39 900 zł
Cena za m²
33 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
Wyświetlono 24 z 24 ogłoszeń
Ładowanie mapy...

Działki na sprzedaż – Lokale-uslugowe

Szukasz działek na sprzedaż w Lokale-uslugowe? Aktualnie na Houser.pl dostępnych jest 276 ogłoszeń z tej kategorii.

Houser.pl to nowoczesny portal nieruchomości, na którym dodasz i przeglądasz ogłoszenia całkowicie za darmo. Rynek działek w Lokale-uslugowe oferuje zróżnicowane opcje cenowe i lokalizacyjne. Skorzystaj z zaawansowanych filtrów, aby zawęzić wyniki po cenie, metrażu, liczbie pokoi, piętrze i wielu innych parametrach. Do każdej oferty dołączone są zdjęcia, opis techniczny i pinezka na mapie — żebyś mógł ocenić lokalizację bez wychodzenia z domu. Kupno nieruchomości to ważna decyzja — dlatego zapewniamy pełny dostęp do informacji o każdej ofercie. Zapisz wyszukiwanie, aby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach działek na sprzedaż w Lokale-uslugowe.