houser.pl
Lokalizacja: Kolobrzeg
Działki
Sprzedaż
Wyniki wyszukiwania

24działki na sprzedażwKolobrzeg

3037 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
120 000 zł
Cena za m²
40 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
30844 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
32 866 zł
Cena za m²
1 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1607 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
329 435 zł
Cena za m²
205 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
4292 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
923 000 zł
Cena za m²
215 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1798 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2 600 000 zł
Cena za m²
1446 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
2900 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
195 000 zł
Cena za m²
67 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1250 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
100 000 zł
Cena za m²
80 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
4385 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
657 750 zł
Cena za m²
150 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1500 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
130 000 zł
Cena za m²
87 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
3000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
660 000 zł
Cena za m²
220 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
3000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
450 000 zł
Cena za m²
150 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1585 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
134 725 zł
Cena za m²
85 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1846 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
99 000 zł
Cena za m²
54 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1180 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
699 740 zł
Cena za m²
593 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
8592 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
850 609 zł
Cena za m²
99 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1286 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 000 000 zł
Cena za m²
778 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
928 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
449 000 zł
Cena za m²
484 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1403 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
279 000 zł
Cena za m²
199 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
2218 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
257 288 zł
Cena za m²
116 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
4243 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
90 000 zł
Cena za m²
21 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
800 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
54 000 zł
Cena za m²
68 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
13000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
55 000 zł
Cena za m²
4 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1200 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
39 900 zł
Cena za m²
33 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
7200 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
150 000 zł
Cena za m²
21 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
Wyświetlono 24 z 24 ogłoszeń
Ładowanie mapy...

Działki na sprzedaż – Kolobrzeg

Znajdź działkę na sprzedaż w Kolobrzeg — mamy 275 aktualnych ogłoszeń. Porównaj ceny i lokalizacje.

Na naszym portalu nie płacisz prowizji — ani za przeglądanie, ani za publikowanie ogłoszeń. Kolobrzeg to atrakcyjna lokalizacja na rynku działek. Dzięki filtrom szybko znajdziesz to, czego szukasz — ustaw cenę, powierzchnię, liczbę pokoi lub lokalizację na mapie. Każde ogłoszenie zawiera szczegółowy opis, galerię zdjęć oraz dokładną lokalizację na mapie interaktywnej. Sprawdź historię cen, aby ocenić, czy cena ofertowa jest atrakcyjna na tle rynku. Porównaj oferty z Kolobrzeg z innymi miastami w regionie, aby znaleźć najlepszą cenę za metr kwadratowy.