houser.pl
Lokalizacja: Palace-i-zamki
Mieszkania
Sprzedaż
Wyniki wyszukiwania

24mieszkania na sprzedażwPalace-i-zamki

53 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
390 000 zł
Cena za m²
7358 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
29 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
295 000 zł
Cena za m²
10 172 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
54 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
381 500 zł
Cena za m²
7065 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
85 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
800 000 zł
Cena za m²
9412 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
135 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 188 000 zł
Cena za m²
8800 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
86 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
380 000 zł
Cena za m²
4419 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
23 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
469 000 zł
Cena za m²
20 391 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
48 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
460 000 zł
Cena za m²
9583 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
42 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
126 750 zł
Cena za m²
3018 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
40 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
285 000 zł
Cena za m²
7125 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
33 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
89 000 zł
Cena za m²
2697 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania

kjjkjkj

Gdańsk
67 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
67 757 zł
Cena za m²
1011 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
44 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
295 000 zł
Cena za m²
6705 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
30 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
400 000 zł
Cena za m²
13 333 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
31 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
181 000 zł
Cena za m²
5839 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
112 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
799 000 zł
Cena za m²
7134 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
59 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
799 000 zł
Cena za m²
13 542 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
64 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
633 000 zł
Cena za m²
9891 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
34 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
510 000 zł
Cena za m²
15 000 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
30 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
499 999 zł
Cena za m²
16 667 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
60 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
949 000 zł
Cena za m²
15 817 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
42 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
230 000 zł
Cena za m²
5476 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
65 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
510 000 zł
Cena za m²
7846 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
51 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
325 000 zł
Cena za m²
6373 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
Wyświetlono 24 z 24 ogłoszeń
Ładowanie mapy...

Mieszkania na sprzedaż – Palace-i-zamki

Szukasz mieszkań na sprzedaż w Palace-i-zamki? Aktualnie na Houser.pl dostępnych jest 353 ogłoszeń z tej kategorii.

Na naszym portalu nie płacisz prowizji — ani za przeglądanie, ani za publikowanie ogłoszeń. Palace-i-zamki to atrakcyjna lokalizacja na rynku mieszkań. Dzięki filtrom szybko znajdziesz to, czego szukasz — ustaw cenę, powierzchnię, liczbę pokoi lub lokalizację na mapie. Każde ogłoszenie zawiera szczegółowy opis, galerię zdjęć oraz dokładną lokalizację na mapie interaktywnej. Sprawdź historię cen, aby ocenić, czy cena ofertowa jest atrakcyjna na tle rynku. Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Ustaw alert, a powiadomimy Cię, gdy pojawi się nowa oferta spełniająca Twoje kryteria.