+13Zobacz wszystkie
18 zdjęć
Wynajmę nowe mieszkanie 57m2 Warszawa Żerań Modlińska os. Morelowa
UL. Modlińska 56A, Warszawa, Mazowieckie
Powierzchnia
57 m²Pokoje
4Piętro
7Typ oferty
WynajemO nieruchomości
Wynajem bezpośredni w formie wynajmu okazjonalnego TYLKO DLA OSOB Z POLSKIM DOWODEM OSOBISTYM. Do wynajęcia nowe mieszkanie Żerań, Bliska Białołęka. Mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym w pełni umeblowane oraz wyposażone. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 24 m2, pozostałe 12m2 i 11 m2 plus przestronny hol i funkcjonalna łazienka. Mieszkanie narożne i widne z dużym balkonem umiejscowione jest na 5 piętrze bloku z windą. Miejsce postojowe w garażu podziemnym - opcjonalnie, dodatkowo płatne. Wykończenie w wysokim standardzie. Wszystkie szafy, zabudowy i kuchnia zrobione na zamówienie. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku zamkniętego osiedla Morelowa. Okolica spokojna zamieszkała głównie przez młode rodziny. W pobliżu tereny zielone oraz Kanał Żerański. W promieniu kilkuset metrów duża liczba sklepów i punktów usługowo-gastronomicznych. Najbliższy przystanek około 300 m. Cena wynajmu 3200zł + Czynsz ok. 800zł + Media (opłaty licznikowe wody i CO ponad kwoty zaliczkowane w czynszu oraz zużycie prądu). Kaucja 5000zl. Możliwość wynajmu miejsca postojowego w podziemnym garażu + 300zl. Dziękuję za współpracę biurom nieruchomości. Brak akceptacji dla zwierząt w mieszkaniu. Kontakt: 791762450
Szczegóły oferty
Cena za m²
56 zł / m²Numer oferty
#1215Winda
TakForma własności
spoldzielczeLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
2osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Miesięcznie3200 zł
Cena za metr 2
56 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
2800 PLN, 2 oddzielne pokoje, 48m, od zaraz, bez prowizji, Praga południe
Warszawa, Mazowieckie
48 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2800 zł
Cena za m²
58 zł / m²
49 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
3200 zł
Cena za m²
65 zł / m²
Bezpieczna cicha zielona okolica Wygodne mieszkanie Garaż i komórka
Warszawa, Mazowieckie
62 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
860 000 zł
Cena za m²
13 871 zł / m²
2 pokojowe mieszkanie 47 m2 Ursynów ul. Pięciolinii
Warszawa, Mazowieckie
47 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
600 000 zł
Cena za m²
12 766 zł / m²
3200 zł
56 zł / m²
57 m²
4 pokoje