+8Zobacz wszystkie
13 zdjęć
Sprzedam Mokotów 65m2
Sielecka 4, Warszawa, Mazowieckie
Powierzchnia
65 m²Pokoje
5Piętro
2Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Parter ,okna okratowane , monitoring zewnętrzny i na klatce , przedszkole 50 m , szkoła podstawowa i średnia 400 m , strefa płatnego parkowania 30 zł rocznie , szpital Stępińska 400 m komunikacja zbiorowa bus , tramwaj 400 m sklep Biedronka 400 m Park Sielce 200 m, Park Łazienki Królewskie 800 m 4 pokoje ,duży przedpokój , kuchnia widna , wc , łazienka oddzielnie , piwnica , loggia z ogródkiem parkiet do pierwszego szlifu , ściany odmalowane , armatura sprawna do wymiany . Administracja w bloku . Internet/kablówka w własnym zakresie , blok okablowany . Lodówka + pralka sprawne zostają wywóz gratis . DO NEGOCJACJI
Szczegóły oferty
Cena za m²
17 846 zł / m²Numer oferty
#1322Winda
NieForma własności
spoldzielczeLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
5osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż1 160 000 zł
Cena za metr 2
17 846 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Bezpieczna cicha zielona okolica Wygodne mieszkanie Garaż i komórka
Warszawa, Mazowieckie
62 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
860 000 zł
Cena za m²
13 871 zł / m²
Przestronne czteropokojowe mieszkanie z balkonem na Bielanach – dla rodziny lub pod inwestycję
Warszawa, Mazowieckie
65 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
755 000 zł
Cena za m²
11 615 zł / m²
Mieszkanie 3 pokojowe o podwyższonym standardzie z ogrodem i jacuzzi
Warszawa, Mazowieckie
57 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
6000 zł
Cena za m²
105 zł / m²
Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe Warszaw, Wesoła, Stara Miłosna
Warszawa, Stara Miłosna
58 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
680 000 zł
Cena za m²
11 724 zł / m²
1 160 000 zł
17 846 zł / m²
65 m²
5 pokoi