+5Zobacz wszystkie
10 zdjęć
Sprzedam mieszkanie na Ruczaju w świetnej lokalizacji
Prof M Bobrzyńskiego 23A/10, Kraków, Małopolskie
Powierzchnia
44 m²Pokoje
3Piętro
4Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji na Ruczaju,z dużym balkonem,o powierzchni 44,40 m2, 5 min spacerem na przystanek Kampus UJ więcen informacji pod tym numerem telefonu 883 201 278
Szczegóły oferty
Cena za m²
15 909 zł / m²Numer oferty
#1445Lokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
4osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż699 999 zł
Cena za metr 2
15 909 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 3-POK 50m2-PRĄDNIK CZERWONY
Kraków, Małopolskie
50 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
4400 zł
Cena za m²
88 zł / m²
Kraków Mieszkanie z ogrodem Kliny Okazja
Kraków, Małopolskie
46 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
719 000 zł
Cena za m²
15 630 zł / m²
DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 2-POK 36m2-PRĄDNIK CZERWONY
Kraków, Małopolskie
36 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
3000 zł
Cena za m²
83 zł / m²
Mieszkanie od wlasciciela, 3 pok.,52m2 Krakow, Pachonskiego
Kraków, Małopolskie
52 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
695 000 zł
Cena za m²
13 365 zł / m²
699 999 zł
15 909 zł / m²
44 m²
3 pokoje