+9Zobacz wszystkie
14 zdjęć
Mieszkanie Kraków Os. Podwawelskie, ul. Słomiana
Słomiana 19, kraków, Nieznane
Powierzchnia
40 m²Pokoje
3Piętro
11Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Witam. Sprzedam w dobre ręce 2-pokojowe mieszkanie na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym, przy pięknej pogodzie z widokiem na Tatry. Powierzchnia 39,5 m2 z oddzielną kuchnią, loggia 5,5 m2 plus piwnica 2,1m2 (księga wieczysta 41,6 m2), w bloku położonym na OSIEDLU PODWAWELSKIM w Krakowie. Mieszkanie przeszło generalny remont z wymianą instalacji, drzwi, płytek, podłogi i okien- kompletny. W tym roku planowane podłączenie ciepłej wody miejskiej. Parkowanie na całym osiedlu za szlabanami podnoszonymi na kartę. Lokalizacja super spacerkiem parę minut nad Wawel, Kazimierz czy Zakrzówek.
Szczegóły oferty
Cena za m²
13 750 zł / m²Numer oferty
#789Winda
TakForma własności
spoldzielczeLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
1osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż550 000 zł
Cena za metr 2
13 750 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Sprzedam mieszkanie na Ruczaju w świetnej lokalizacji
Kraków, Małopolskie
44 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
699 999 zł
Cena za m²
15 909 zł / m²
duze mieszkanie , balkon
Kraków, Małopolskie
48 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
500 000 zł
Cena za m²
10 417 zł / m²
2 pokojowe z pięknym tarasem
Kraków, Małopolskie
47 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
600 000 zł
Cena za m²
12 766 zł / m²
45 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
4500 zł
Cena za m²
100 zł / m²
550 000 zł
13 750 zł / m²
40 m²
3 pokoje