Brak zdjęćTo ogłoszenie nie posiada jeszcze galerii zdjęć
Mieszkanie dla Ciebie
Krasickiego 27, Kraków , Nieznane
Powierzchnia
34 m²Pokoje
2Piętro
4Typ oferty
WynajemO nieruchomości
Mieszkanie dla Ciebie. Własciciel wynajmię mieszkanie w pełni umeblowane. Lokalizacja Kraków blisko Uzdrowisko Mateczny Opłaty odstepne1400zł ,czynsz do spółdzielni 456zł plus prad i gaz wg zużycia . Zapraszam -wynajem na rok, -najem okazjonalny - adres w Polsce, -wynajem dla jednej lub maksymalnie dwóch osób dorosłych, pracujących, -biegła znajomość języka polskiego
Szczegóły oferty
Cena za m²
41 zł / m²Numer oferty
#573Winda
NieForma własności
uzytkowanie wieczysteLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
3osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Miesięcznie1400 zł
Cena za metr 2
41 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
DO WYNAJĘCIA STUDIO- KRAKOW PRĄDNIK BIAŁY
Kraków, Małopolskie
30 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2300 zł
Cena za m²
77 zł / m²
NIŻSZA CENA! 2 pokoje z ogródkiem, garażem!Sołtysowska Park- Czyżyny
Kraków, Małopolskie
34 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
439 000 zł
Cena za m²
12 912 zł / m²
Wynajmę mieszkanie 36m2, Kraków-Czyżyny
Kraków, Małopolskie
36 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1900 zł
Cena za m²
53 zł / m²
DO WYNAJĘCIA KAWALERKA 33m2 KAZIMIERZ
Kraków, Małopolskie
33 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2700 zł
Cena za m²
82 zł / m²
1400 zł
41 zł / m²
34 m²
2 pokoje