+10Zobacz wszystkie
15 zdjęć
Mieszkanie ciche do zamieszkania BEZPOŚREDNIO
Daszowska 2, Warszawa, Nieznane
Powierzchnia
49 m²Pokoje
4Piętro
2Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 48,64 m2. Łazienka, salon z kuchnią i dwa pokoje. Piwnica przypisana do lokalu + strych wspólny. W piwnicy jest bunkier. Mieszkanie - stan do zamieszkania, budynek został ocieplony 4 lata temu a w tym roku został przeprowadzony generalny remont dachu. W łazience i kuchni jest założone dodatkowe ogrzewanie podłogowe elektryczne, oraz w salonie z kuchnią w zeszłym roku została założona klimatyzacja marki Hisense. Mieszkanie posiada system alarmowy + 2 kamery zewnętrzne w oknach. Włożyliśmy wiele serca w to mieszkanie które mamy w rodzinie od nowości, ale chcemy zamieszkać pod Warszawą. Mieszkanie mieści się na ulicy Daszowskiej pomiędzy Rondem Wiatraczna gdzie mamy świetną komunikacje miejską i centrum handlowe a placem Szembeka gdzie jest bazarek i też centrum handlowe. W bardzo bliskiej okolicy szkoła podstawowa, przedszkole, szkoły średnie, szpital, przychodnie , mnóstwo sklepów, stacja benzynowa, straż pożarna i policja. Okna mieszkania wychodzą na wschód - słoneczko zagląda do godziny 12-13, okna wychodzą na podwórko - teren zieleni, dzięki czemu jest ciche. Mieszkanie jest w pełni własnościowe - księga wieczysta. W tym momencie jeszcze jest hipoteka na małą wartość - kredyt już się kończy i przy sprzedaży zostanie hipoteka wyczyszczona. Koszty miesięczne przy 4 osobowej rodzinie - fundusz eksploatacyjny ok 680 zł, fundusz remontowy ok 180 zł + prąd i gaz z liczników. Woda ryczałt w kwocie funduszu eksploatacyjnego - rozliczana co 6 miesięcy z liczników.
Szczegóły oferty
Cena za m²
17 551 zł / m²Numer oferty
#1271Winda
NieForma własności
spoldzielczeLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
4osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż860 000 zł
Cena za metr 2
17 551 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Bezpośrednio M.Wilanów 54m2 Piętro 4/4 Balkon Garaż 2 Pokoje
Warszawa, Mazowieckie
54 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
990 000 zł
Cena za m²
18 333 zł / m²
2800 zł, 2 oddzielne pokoje, 48m, bez prowizji, Praga południe
Warszawa, Mazowieckie
48 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2800 zł
Cena za m²
58 zł / m²
Sprzedam mieszkanie 44,5 m2. Białołęka, ul. Trąby
Warszawa, Nieznane
45 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
599 000 zł
Cena za m²
13 311 zł / m²
3 pok Na Przyzbie po podłodze większe i wyższe niż standard
Warszawa, Mazowieckie
55 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
3000 zł
Cena za m²
55 zł / m²
860 000 zł
17 551 zł / m²
49 m²
4 pokoje