+3Zobacz wszystkie
8 zdjęć
Warszawa świetna okolica. ul. Senatorska
Senatorska 24, Warszawa , Nieznane
Powierzchnia
44 m²Pokoje
4Piętro
3Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Mieszkanie w świetnej okolicy. Do węzła komunikacyjnego na Placu Bankowym ze stacją metra (Ratusz Arsenał) 2 minuty, do Teatru Wielkiego 2 minuty, Ogród Saski po drugiej stronie ulicy, do Ogrodu Krasińskich 5 minut, do Starego Miasta 5 minut. Dwa ciche pokoje na podwórko po stronie północnej. Winda, balkon, piwnica, możliwość parkingu. Kontakt na WhatsApp, Signal albo Mail. Tylko osoby prywatne! Biurom i pośrednikom dziękujemy.
Szczegóły oferty
Cena za m²
21 591 zł / m²Numer oferty
#1294Winda
TakForma własności
spoldzielczeLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
3osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż950 000 zł
Cena za metr 2
21 591 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Wynajmę Mieszkanie Super Okazja !
Warszawa, Mazowieckie
40 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2100 zł
Cena za m²
53 zł / m²
3 POK. Na Przyzbie 3, 52m - po podłodze 63
Warszawa, Mazowieckie
52 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
890 000 zł
Cena za m²
17 115 zł / m²
2 pok. Mieszkanie do wynajęcia na Bielanach bezpośrednio
Warszawa, Nieznane
38 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2500 zł
Cena za m²
66 zł / m²
Mieszkanie ciche do zamieszkania BEZPOŚREDNIO
Warszawa, Nieznane
49 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
860 000 zł
Cena za m²
17 551 zł / m²
950 000 zł
21 591 zł / m²
44 m²
4 pokoje