houser.pl
20 zdjęć

Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5

Tamka 5, Warszawa, Mazowieckie
Powierzchnia
85 m²
Pokoje
4
Piętro
2
Rynek
wtorny

O nieruchomości

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!!
MIESZKANIE, BIURO LUB KANCELARIA W KAMIENICY UL. TAMKA 5 – NEGOCJUJ CENĘ
Sprzedam prawdziwą perlę wśród warszawskich nieruchomości.
Mieszkanie znajduje się na parterze przedwojennej, modernistycznej kamienicy wzniesionej
  według projektu znanego warszawskiego architekta Bohdana Pniewskiego znanej jako
”Dom pod Jelonkiem” (róg Tamki i Smulikowskiego). Elewacja kamienicy obłożona eleganckim piaskowcem ucierpiała podczas wojny i zachowała się jedynie na wysokości parteru (świeżo odrestaurowana). Wzniesiony w 1938r. ”Dom Pod Jelonkiem” był zaprojektowany jako budynek biurowo – mieszkalny.
Oferowany lokal ma rozkład idealnie nadający się na biuro, kancelarię ale też może świetnie służyć jako mieszkanie, wykorzystujące jego oryginalny i niepowtarzalny charakter.
Istnieje wiele możliwości przearanżowania mieszkania, np. : 4-pokojowe (salon z aneksem kuchennym + 3 sypialnie) lub salon z otwartą kuchnią (powiększona o służbówkę) i 2 sypialnie ( w tym jedna z dużą garderobą).
Na pewno wymyślisz najlepsze dla Ciebie rozwiązanie architektoniczne.
Mieszkanie położone w samym sercu Powiśla : obok Bulwary Wiślane, Elektrownia Powiśle, biblioteka UW, w pobliżu teatry, muzea, galerie ,wiele kawiarni, restauracji i świetna atmosfera Powiśla.
- cena 1 690 000 - do negocjacji
- powierzchnia 85 m2
- wysoki parter
- topowa lokalizacja – metro 150m od nieruchomości
- 3 niezależne pokoje, widna kuchnia, służbówka , łazienka ( wanna +prysznic włoski) , oddzielne WC z małą umywalką
- duży obszerny hall
- mieszkanie bardzo ciepłe zimą i przyjemnie chłodne latem (niepotrzebna klimatyzacja).
- świetne samopoczucie dzięki bardzo dobrej wentylacji ( 8 szybów wentylacyjnych).
- wysokość pomieszczeń 305cm
- okna : pokój i kuchnia od strony ul. Tamki (płn-zach), pozostałe pokoje od podwórza strona poł-zach.
- reprezentacyjna klatka schodowa po niedawnym remoncie.
- budynek w bardzo dobrym stanie ( wszystkie instalacje wymienione)
- na podłodze oryginalny parkiet dębowy ( ekskluzywny korkowy podkład pod parkietem)
- piwnica
- pełna własność z księgą wieczystą bez obciążeń.
Dodam ,że okna od strony Tamki mogą być skutecznie wykorzystane do zawieszenia reklamy.
     CODZIENNIE TYSIĄCE OSÓB ZOBACZY TWOJĄ REKLAMĘ
Serdecznie zapraszam do kontaktu.
     Piotr 518 266 170

Szczegóły oferty

Cena za m²
19 882 zł / m²
Numer oferty
#1619
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Liczba pięter w budynku
4
Liczba pokoi
3
Rok budowy
1938

Rzuty i Plany

Rzut 1

Lokalizacja

Ładowanie mapy...

Historia i statystyki

Wyświetlenia
24osób widziało to ogłoszenie
Zapisania
0osób dodało do ulubionych
Wartość oferty
Na sprzedaż
1 690 000 zł
Cena za metr 2
19 882 zł / m2
Zobacz wszystkie oferty
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Bezpieczna transakcja