+4Zobacz wszystkie
9 zdjęć
2 pokojowe mieszkanie 47 m2 Ursynów ul. Pięciolinii
Pięciolinii 1, Warszawa, Mazowieckie
Powierzchnia
47 m²Pokoje
3Piętro
6Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Mieszkanie 2 pokojowe, z odzielna widną kuchnią. Piętro 4 z 4. Do odświeżenia (malowanie ścian w pokoju i odświeżenie parkietu). Na podłodze parkiet i płytki w kuchni, łazience i przedpokoju. Mieszkanie własnościowe. Meble mogą zostać wywiezione na życzenie kupującego. Kuchnia wymieniona w 2022 roku, łazienka remontowana w 2021 roku. Spółdzielnia planuje montaż windy zewnętrznej. Mieszkanie bez zadłużeń. Czynsz około 800 zł. Woda i ogrzewanie miejskie, kuchenka gazowa.Okan plastikowe, duży balkon. W najbliższej okolicy przystanki autobusowe i sklepy oraz metro i park. Mieszkanie dostępne od zaraz. Sprzedający to osoba prywatna. Cena 600 000 zł do negocjacji.
Szczegóły oferty
Cena za m²
12 766 zł / m²Numer oferty
#1326Winda
NieForma własności
spoldzielczeLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
5osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż600 000 zł
Cena za metr 2
12 766 zł / m2
Bezpieczna transakcja