Brak zdjęćTo ogłoszenie nie posiada jeszcze galerii zdjęć
2 pok. 41m po remoncie, Nowe Miasto- ul. Psie Pole
Psie Pole, Wałbrzych, Dolnośląskie
Powierzchnia
41 m²Pokoje
3Piętro
2Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Oferuję na sprzedaż jasne, ciepłe i bardzo wygodne mieszkanie na parterze, położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Wałbrzycha. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje (11m2, 12,5m2), umeblowana duża kuchnia wraz z jadalnią (12,3m2), wyposażona łazienka z WC (3 m2) oraz przedpokój (2,1m2). Dodatkowo do lokalu przynależy piwnica (5m2) której powierzchnia nie wlicza się w metraż mieszkania. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie, starannie odnowione wg najwyższych standardów budowlanych, zgodnie z projektem oraz wizualizacjami które są propozycją aranżacji tego mieszkania. Podczas remontu wykonano: nową instalację elektryczną wraz z doprowadzoną siłą, nową instalację hydrauliczną, na ścianach i sufitach starannie położono tynki gipsowe, gładzie oraz wykończono wysokiej jakości farbą, na podłogach położono nowe panele oraz kafle, nowe drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, oświetlenie wewnętrzne we wszystkich pomieszczeniach ogrzewanie elektryczne - NOWOCZESNE, ENERGOOSZCZĘDNE grzejniki hybrydowe na gwarancji, w pełni funkcjonalną łazienkę wraz z wyposażeniem, nową zabudowę kuchenną z możliwością rozbudowy (okap, zlewozmywak z baterią w zestawie). Mieszkanie w dogodnej lokalizacji, w pobliżu punkty usługowo-handlowe, szkoła, przedszkole, hala sportowa, przystanki komunikacji miejskiej - dojazd do centrum zajmuje 5 minut. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, idealne dla młodej rodziny, osób starszych bądź pod zakup inwestycyjny. Zapraszam do odwiedzin i kontaktu. :)
Szczegóły oferty
Cena za m²
5659 zł / m²Numer oferty
#657Winda
-Forma własności
spoldzielczeLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
0osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż232 000 zł
Cena za metr 2
5659 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Mieszkanie Wałbrzych
Wałbrzych , Nieznane
50 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
130 000 zł
Cena za m²
2600 zł / m²
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Dolnośląskie
55 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
235 000 zł
Cena za m²
4273 zł / m²
2pok, 40met, okolice Matejki BALKON/MP/2018 (Szklarska Poręba)
Szklarska Poręba, Dolnośląskie
40 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
649 000 zł
Cena za m²
16 225 zł / m²
M I E S Z K A N I E na parterze domu z G A R A Z E M i ogrodem sprzedam
Lwówek Śląski, Dolnośląskie
98 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
325 000 zł
Cena za m²
3316 zł / m²
232 000 zł
5659 zł / m²
41 m²
3 pokoje