houser.pl
Lokalizacja: Hotele-i-pensjonaty
Wyniki wyszukiwania

24ogłoszenia nieruchomościwHotele-i-pensjonaty

1829 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 000 000 zł
Cena za m²
547 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
49 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
3200 zł
Cena za m²
65 zł / m²
Mieszkania
Wynajem
Dodaj do porównania
86 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
390 000 zł
Cena za m²
4535 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
348 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
180 000 zł
Cena za m²
517 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
53 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
390 000 zł
Cena za m²
7358 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
27 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
2400 zł
Cena za m²
89 zł / m²
Mieszkania
Wynajem
Dodaj do porównania
3037 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
120 000 zł
Cena za m²
40 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
30844 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
32 866 zł
Cena za m²
1 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
45 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
4500 zł
Cena za m²
100 zł / m²
Mieszkania
Wynajem
Dodaj do porównania
1607 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
329 435 zł
Cena za m²
205 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
29 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
295 000 zł
Cena za m²
10 172 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
41 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
2200 zł
Cena za m²
54 zł / m²
Mieszkania
Wynajem
Dodaj do porównania
4292 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
923 000 zł
Cena za m²
215 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
54 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
381 500 zł
Cena za m²
7065 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
61 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
590 000 zł
Cena za m²
9672 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
450 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
830 000 zł
Cena za m²
1844 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
400 m²
Powierzchnia
11 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 100 000 zł
Cena za m²
2750 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1798 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2 600 000 zł
Cena za m²
1446 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
85 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
800 000 zł
Cena za m²
9412 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
38 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1600 zł
Cena za m²
42 zł / m²
Mieszkania
Wynajem
Dodaj do porównania
121 m²
Powierzchnia
6 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 160 000 zł
Cena za m²
9587 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
183 m²
Powierzchnia
7 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 300 000 zł
Cena za m²
7104 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania
2900 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
195 000 zł
Cena za m²
67 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
1250 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
100 000 zł
Cena za m²
80 zł / m²
Działki
Sprzedaż
Dodaj do porównania
Wyświetlono 24 z 24 ogłoszeń
Ładowanie mapy...

Nieruchomości – Hotele-i-pensjonaty

Przeglądaj aktualne oferty nieruchomości w Hotele-i-pensjonaty. W naszej bazie znajdziesz 1120 ogłoszeń z opisami i zdjęciami.

Korzystanie z Houser.pl jest w pełni darmowe — bez ukrytych opłat, bez prowizji, bez limitów. Rynek nieruchomości w Hotele-i-pensjonaty oferuje zróżnicowane opcje cenowe i lokalizacyjne. Skorzystaj z zaawansowanych filtrów, aby zawęzić wyniki po cenie, metrażu, liczbie pokoi, piętrze i wielu innych parametrach. Przeglądaj oferty z pełną dokumentacją fotograficzną, opisem i lokalizacją GPS — wszystko w jednym miejscu. Zapisz wyszukiwanie, aby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach nieruchomości w Hotele-i-pensjonaty.