3 zdjęć
Sprzedam dzialke 30 ar obok Polanicy-Zdroju-Gory-SUDETY
Niwa, Dolnośląskie
Powierzchnia
3000 m²Typ działki
-Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
SPRZEDAM DZIALKE 30 AR/3000m2/ obok Polalanicy-Zdroju-Gory Sudety. dzialka znajduje sie na trasie szlakow gorskich -GOR STOLOWYCH/droga 388/ kierunek Wambierzyce. zasialnie energetyczne-linia swiatlowodu- przy drodze asfaltowej -ogrodzona/w chwili obecnej rolna ale w tracie zmiany na budowlana/
Szczegóły oferty
Cena za m²
40 zł / m²Numer oferty
#1608Lokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
4osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż119 000 zł
Cena za metr 2
40 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Działki Jeżów Sudecki BEZPOŚREDNIO
Jeżów Sudecki, Dolnośląskie
1001 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
380 000 zł
Cena za m²
380 zł / m²
Guzice, działka budowlana 9ar, sprzedam
Guzice, Dolnośląskie
950 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
100 000 zł
Cena za m²
105 zł / m²
DZIAŁKA BUDOWLANA z 4 mieszkaniami i budynkami gospodarczymi
Świebodzice, Dolnośląskie
4000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
890 000 zł
Cena za m²
223 zł / m²
Działka 6700m² do wynajęcia lub na sprzedaż. [ŁANY KOŁO WROCŁAWIA]
Łany, Dolnośląskie
6700 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
11 000 zł
Cena za m²
2 zł / m²
119 000 zł
40 zł / m²
3000 m²

![Działka 6700m² do wynajęcia lub na sprzedaż. [ŁANY KOŁO WROCŁAWIA]](https://houser.pl/storage/listings/gallery/zg6CF79qy6JNIJEKqZSS.webp)
![Działka 6700m² do wynajęcia lub na sprzedaż. [ŁANY KOŁO WROCŁAWIA]](https://houser.pl/storage/listings/gallery/UvwfSgDR6KVHuaVZtHj2.webp)
![Działka 6700m² do wynajęcia lub na sprzedaż. [ŁANY KOŁO WROCŁAWIA]](https://houser.pl/storage/listings/gallery/0wWmAFZCfrND83PF4gT2.webp)
![Działka 6700m² do wynajęcia lub na sprzedaż. [ŁANY KOŁO WROCŁAWIA]](https://houser.pl/storage/listings/gallery/dvVBMtR9ZEhhSvhsSsl8.webp)
![Działka 6700m² do wynajęcia lub na sprzedaż. [ŁANY KOŁO WROCŁAWIA]](https://houser.pl/storage/listings/gallery/jHnjF3ayJ4WEha7ybOrp.webp)