2 zdjęć
Działka 3 w 1 - budowlana, aktywność gospodarcza i rolna o pow 1,93ha
Stary WOłów , Stary Wołów, Dolnośląskie
Powierzchnia
19400 m²Typ działki
-Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Na sprzedaż działka 165/2 o łącznej powierzchni 1,93ha w miejscowości Stary Wołów, powiat wołowski, woj. dolnośląskie. Według mpzp składa się na nią: 0,95ha (9500m2) - powierzchnia rolna 0,75ha (7500m2) - teren działalności przemysłowej 0,23ha (2300m2) - teren zabudowy zagrodowej i mieszkaniowej jednorodzinnej Cena netto = 1.200.000zł netto Cena brutto = 1.476.000zł brutto
Szczegóły oferty
Cena za m²
76 zł / m²Numer oferty
#1361Lokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
4osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż1 476 000 zł
Cena za metr 2
76 zł / m2
Stary Wołów, Dolnośląskie
19400 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 476 000 zł
Cena za m²
76 zł / m²
Działka 6700m² do wynajęcia lub na sprzedaż. [ŁANY KOŁO WROCŁAWIA]
Łany, Dolnośląskie
6700 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
11 000 zł
Cena za m²
2 zł / m²
działki budowlane w Gałowie
Gałów, Dolnośląskie
932 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
167 760 zł
Cena za m²
180 zł / m²
Działki Do wynajęcia DZIAŁKA PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWA. BLISKO AUTOSTRADY A4
Wałbrzych, Dolnośląskie
6000 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1200 zł
1 476 000 zł
76 zł / m²
19400 m²
![Działka 6700m² do wynajęcia lub na sprzedaż. [ŁANY KOŁO WROCŁAWIA]](https://houser.pl/storage/listings/gallery/zg6CF79qy6JNIJEKqZSS.webp)
![Działka 6700m² do wynajęcia lub na sprzedaż. [ŁANY KOŁO WROCŁAWIA]](https://houser.pl/storage/listings/gallery/UvwfSgDR6KVHuaVZtHj2.webp)
![Działka 6700m² do wynajęcia lub na sprzedaż. [ŁANY KOŁO WROCŁAWIA]](https://houser.pl/storage/listings/gallery/0wWmAFZCfrND83PF4gT2.webp)
![Działka 6700m² do wynajęcia lub na sprzedaż. [ŁANY KOŁO WROCŁAWIA]](https://houser.pl/storage/listings/gallery/dvVBMtR9ZEhhSvhsSsl8.webp)
![Działka 6700m² do wynajęcia lub na sprzedaż. [ŁANY KOŁO WROCŁAWIA]](https://houser.pl/storage/listings/gallery/jHnjF3ayJ4WEha7ybOrp.webp)