+7Zobacz wszystkie
12 zdjęć
Dom i działka 6000 m2
Główna 107, Bolesław, Małopolskie
Powierzchnia
200 m²Pokoje
7Liczba pięter
-Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Sprzedam dom w atrakcyjnej cenie. Parter jak i piętro są gotowe do zamieszkania. Na parterze jest kuchnia, łazienka+ 3 pokoje , natomiast na piętrze jest też łazienka, kuchnia+ 3 pokoje częściowo umeblowane. Ogrzewanie budynku: gaz+ kocioł węglowy, oraz na piętrze nowy kominek z kafli niemieckich . Na podwórku znajduje się garaż oraz budynki gospodarcze. Nieruchomość posiad duży ogród i za nim działkę 5000 m2 . W pobliżu, przystanek, sklepy, szkoła, kościół. Zapraszamy do obejrzenia . Prywatnie, bez pośredników.
Szczegóły oferty
Cena za m²
3000 zł / m²Numer oferty
#1362Powierzchnia działki (m²)
6000Garaż
w cenieLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
3osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż599 999 zł
Cena za metr 2
3000 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Sprzedam dom, działka 67 arów - PILNA SPRZEDAŻ!!!
Tuchów, Małopolskie
150 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
279 000 zł
Cena za m²
1860 zł / m²
Sprzedam dom z ogrodem 9 arów w Centrum Tarnowa
Tarnów, Małopolskie
900 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
860 000 zł
Cena za m²
956 zł / m²
Atrakcyjnie położony Pensjonat wynajmę na dłużej.
Muszyna, Małopolskie
200 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
3900 zł
Cena za m²
20 zł / m²
Nieruchomość inwestycyjna
Maszkowice, Małopolskie
5500 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2 500 000 zł
Cena za m²
455 zł / m²
599 999 zł
3000 zł / m²
200 m²
7 pokoi