houser.pl
Osoba prywatna

herbstkatarzyna@gmail.com

Aktywne oferty

1

W serwisie od

7 miesięcy

Bukówko, Zachodniopomorskie
130 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
469 000 zł
Cena za m²
3608 zł / m²
Domy
Sprzedaż
Dodaj do porównania

Kontakt z Osoba prywatna

herbstkatarzyna@gmail.com

Zadzwoń