+3Zobacz wszystkie
8 zdjęć
Wynajme mieszkanie Kraków-Salwator / Kraków
ul.salwatorska, Kraków, Małopolskie
Powierzchnia
70 m²Pokoje
5Piętro
4Typ oferty
WynajemO nieruchomości
Wynajmę mieszkanie dwupoziomowe (70m2 )w dobrej lokalizacji Krakowa – ul. Salwatorska (dzielnica Krowodrza). Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, usytuowany jest w podwórzu, co zapewnia izolację od hałasu ulicznego. Przed budynkiem jest parking dla lokatorów. W najbliższej odległości Błonia, bazar „Na Stawach”, bardzo dobre połączenie komunikacyjne.Mieszkanie znajduje się na II piętrze, posiada trzy pokoje, kuchnię, dwie łazienki-na dolnej kondygnacji łazienka z prysznicem, na górnej z dużą wanną z hydromasażem. Pokoje i kuchnia są umeblowane. Ogrzewanie gazowe, regulowane kotłem dwufunkcyjnym służącym również do podgrzewania wody.
Szczegóły oferty
Cena za m²
57 zł / m²Numer oferty
#1191Winda
NieLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
3osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Miesięcznie4000 zł
Cena za metr 2
57 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
NOWOCZESNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE + PARKING ul. NOWOHUCKA.
Kraków, Małopolskie
56 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
4500 zł
Cena za m²
80 zł / m²
Duże mieszkanie na Kurdwanowie.
Kraków, Małopolskie
65 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
587 000 zł
Cena za m²
9031 zł / m²
"dobre wibracje" - 2 pokoje do wejścia
Kraków, Małopolskie
56 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
549 000 zł
Cena za m²
9804 zł / m²
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA 60m2 PRĄDNIK CZERWONY KRAKÓW
Kraków, Małopolskie
60 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
3100 zł
Cena za m²
52 zł / m²
4000 zł
57 zł / m²
70 m²
5 pokoi