Brak zdjęćTo ogłoszenie nie posiada jeszcze galerii zdjęć
Wynajmę mieszkanie 35m2 - Wrocław Poświęcka
poświęcka 17d, Wrocław, Dolnośląskie
Powierzchnia
35 m²Pokoje
3Piętro
7Typ oferty
WynajemO nieruchomości
Wynajmę mieszkanie na ul. Poświęckiej. Mieszkanie 35m2 - duży pokój z aneksem + osobna sypialnia. Łazienka z wanną. Zabudowa kuchenna z płytą i piekarnikiem. Klimatyzacja. Koszt 1400 zł + opłaty (około 1100 zł w tym zaliczki CW ZW CO i śmieci - co pół roku rozliczenie + prąd wg zużycia). Kaucja 3000 zł. Do mieszkania przynależy duża komórka na piętrze. Budynek z odnowioną klatką schodową, nową windą. możliwość wynającia stanowiska w garażu podziemnym. Mieszkanie na ostatnim piętrze na końcu korytarza (nikt nie tupie pod drzwiami i nad głową ;). Więcej informacji na telefon. Mieszkanie wolne od czerwca. Preferowany najem długoterminowy. Zakaz palenia oraz zwierząt.
Szczegóły oferty
Cena za m²
71 zł / m²Numer oferty
#1146Winda
TakForma własności
najemLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
7osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Miesięcznie2500 zł
Cena za metr 2
71 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
40 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
559 000 zł
Cena za m²
13 975 zł / m²
Wynajmę kawalerkę w centrum Wrocławia od sierpnia
Wrocław, Dolnośląskie
30 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2100 zł
Cena za m²
70 zł / m²
2pok, 42met, okolice Sky Towera BALKON/WINDA/PARKING (Wrocław)
Wrocław, Dolnośląskie
42 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
499 000 zł
Cena za m²
11 881 zł / m²
Mieszkanie kawalerka centrum Wrocławia Odrzańska
Wrocław, Dolnośląskie
30 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
460 000 zł
Cena za m²
15 333 zł / m²
2500 zł
71 zł / m²
35 m²
3 pokoje