+15Zobacz wszystkie
20 zdjęć
ul. Kłodnicka, cicha dzielnica, blisko magnolia i obiekty sportowe
Kłodnicka 31, Wrocław, Dolnośląskie
Powierzchnia
42 m²Pokoje
3Piętro
9Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Winda w budynku Oddzielna kuchnia Oddzielne wc Balkon Piwnica Opis: Mieszkanie w cichej oraz dobrze skomunikowanej okolicy blisko Magnolia, Astra, obwodnicy, tramwaju i autobusu. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m² 7 piętro w 10-piętrowym apartamentowcu z windą z 1980 roku Wrocław, ul. Kłodnicka Mieszkanie w stanie do remontu Spółdzielcze własnościowe
Szczegóły oferty
Cena za m²
11 619 zł / m²Numer oferty
#1409Winda
TakForma własności
uzytkowanie wieczysteLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
3osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż488 000 zł
Cena za metr 2
11 619 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Wysoki standard, 2-pokojowe z balkonem
Wrocław, Nieznane
46 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
395 000 zł
Cena za m²
8587 zł / m²
2pok, 36met, okolice Placu Kościuszki PO REMONCIE (Wrocław)
Wrocław, Dolnośląskie
36 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
479 000 zł
Cena za m²
13 306 zł / m²
Wynajmę mieszkanie 35m2 - Wrocław Poświęcka
Wrocław, Dolnośląskie
35 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2500 zł
Cena za m²
71 zł / m²
3pok, 36met, okolice Karmelkowej 2 POZIOMY/BALKON (Wrocław)
Wrocław, Dolnośląskie
36 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
2100 zł
Cena za m²
58 zł / m²
488 000 zł
11 619 zł / m²
42 m²
3 pokoje