houser.pl
Lokalizacja: Piotrkow-trybunalski
Mieszkania
Sprzedaż
Wyniki wyszukiwania

24mieszkania na sprzedażwPiotrkow-trybunalski

53 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
390 000 zł
Cena za m²
7358 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
29 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
295 000 zł
Cena za m²
10 172 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
54 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
381 500 zł
Cena za m²
7065 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
85 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
800 000 zł
Cena za m²
9412 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
135 m²
Powierzchnia
4 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 188 000 zł
Cena za m²
8800 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
86 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
380 000 zł
Cena za m²
4419 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
23 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
469 000 zł
Cena za m²
20 391 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
48 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
460 000 zł
Cena za m²
9583 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
42 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
126 750 zł
Cena za m²
3018 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
40 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
285 000 zł
Cena za m²
7125 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
33 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
89 000 zł
Cena za m²
2697 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania

kjjkjkj

Gdańsk
67 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
67 757 zł
Cena za m²
1011 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
44 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
295 000 zł
Cena za m²
6705 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
30 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
400 000 zł
Cena za m²
13 333 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
31 m²
Powierzchnia
1 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
181 000 zł
Cena za m²
5839 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
112 m²
Powierzchnia
5 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
799 000 zł
Cena za m²
7134 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
59 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
799 000 zł
Cena za m²
13 542 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
64 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
633 000 zł
Cena za m²
9891 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
34 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
510 000 zł
Cena za m²
15 000 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
30 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
499 999 zł
Cena za m²
16 667 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
60 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
949 000 zł
Cena za m²
15 817 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
42 m²
Powierzchnia
2 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
230 000 zł
Cena za m²
5476 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
65 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
510 000 zł
Cena za m²
7846 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
51 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
325 000 zł
Cena za m²
6373 zł / m²
Mieszkania
Sprzedaż
Dodaj do porównania
Wyświetlono 24 z 24 ogłoszeń
Ładowanie mapy...

Mieszkania na sprzedaż – Piotrkow-trybunalski

Interesują Cię mieszkania na sprzedaż w Piotrkow-trybunalski? Sprawdź 353 ofert dostępnych na Houser.pl.

Korzystanie z Houser.pl jest w pełni darmowe — bez ukrytych opłat, bez prowizji, bez limitów. Rynek mieszkań w Piotrkow-trybunalski oferuje zróżnicowane opcje cenowe i lokalizacyjne. Precyzyjne filtry pozwalają Ci sortować oferty po cenie za metr kwadratowy, stanie nieruchomości czy dostępności od zaraz. Do każdej oferty dołączone są zdjęcia, opis techniczny i pinezka na mapie — żebyś mógł ocenić lokalizację bez wychodzenia z domu. Kupno mieszkania to ważna decyzja — dlatego zapewniamy pełny dostęp do informacji o każdej ofercie. Dodaj własne ogłoszenie na sprzedaż za darmo — publikacja na Houser.pl zajmuje mniej niż 3 minuty.