4 zdjęć
Sprzedaż mieszkania/zamiana
Lewin Brzeski, Lewin Brzeski
Powierzchnia
31 m²Pokoje
1Piętro
1Rynek
wtornyO nieruchomości
Sprzedam lub zamienię kawalerkę 31m.
I piętro, pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój.
Dodatkowo do mieszkania piwnica 8,5 m.
Ogrzewanie i ciepła woda gazowe.
W mieszkaniu jest nowa instalacja elektryczna, drzwi wejściowe antywłamaniowe, stolarka okienna plastikowa.
Budynek ma nowy dach, domofon.
Teren budynku ogrodzony, brama wjazdowa, miejsca parkingowe.
Położony blisko centrum, PKP 400m, blisko sklepy, biedronka, Dino, szkoła, atrakcyjna miejscowość.
Przy zamianie mieszkania preferuję Kąty Wrocławskie lub inne propozycje.
Polecam, zapraszam.
Szczegóły oferty
Cena za m²
5839 zł / m²Numer oferty
#1728Dostępne od
7 kwietnia 2026Rynek
WtórnyPiętro
1Liczba pięter w budynku
3Liczba pokoi
TakRok budowy
1949Rodzaj zabudowy
Wyświetlenia
21osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż181 000 zł
Cena za metr 2
5839 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Saska Kępa - ciche trzypokojowe
Warszawa, Mazowieckie
48 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
650 000 zł
Cena za m²
13 542 zł / m²
Mieszkanie Bronowice, 2 duże pokoje 47m2 bez pośredników
Lublin, Lubelskie
47 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
325 000 zł
Cena za m²
6915 zł / m²
Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5
Warszawa, Mazowieckie
85 m²
Powierzchnia
3 pok.
Liczba pokoi
Cena całkowita
1 690 000 zł
Cena za m²
19 882 zł / m²
NA SPRZEDAŻ 3 -POKOJOWE MIESZKANIE KRAKÓW RUCZAJ
Kraków, Małopolskie
69 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1 149 000 zł
Cena za m²
16 652 zł / m²
181 000 zł
5839 zł / m²
31 m²