+5Zobacz wszystkie
10 zdjęć
Sprzedam mieszkanie w Słupsku
Mickiewicza , Słupsk , Nieznane
Powierzchnia
33 m²Pokoje
3Piętro
2Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
33 m2 Osobne wejscie 2 pokoje z aneksem kuchennym Po remoncie Umeblowane Stan bdb
Szczegóły oferty
Cena za m²
5909 zł / m²Numer oferty
#948Winda
NieForma własności
spoldzielczeLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
2osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż195 000 zł
Cena za metr 2
5909 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
2pokojowe mieszkanie na sprzedaż
Choszczno, Nieznane
56 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
120 000 zł
Cena za m²
2143 zł / m²
Kołobrzeg centrum 3 pokoje
Kołobrzeg, Nieznane
62 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
550 000 zł
Cena za m²
8871 zł / m²
Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM
boguszów gorce, Nieznane
33 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
85 000 zł
Cena za m²
2576 zł / m²
Sprzedam M-4 Lodz Baluty ul. Marynarska 390 000zl
Lodz, Nieznane
62 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
390 000 zł
Cena za m²
6290 zł / m²
195 000 zł
5909 zł / m²
33 m²
3 pokoje