Brak zdjęćTo ogłoszenie nie posiada jeszcze galerii zdjęć
Sprzedam M-4 Lodz Baluty ul. Marynarska 390 000zl
marynarska, Lodz, Nieznane
Powierzchnia
62 m²Pokoje
4Piętro
5Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Sprzedam M-4 Lodz Baluty ul. Marynarska (62m2). Mieszkanie posiada 3 pokoje , oddzielna kuchnie w zabudowie , odrebna lazienke i toalete oraz przestronny korytarz z zamontowanymi dwoma szafami typu KOMANDOR. Z salanu wychodzimu da duzy balkon typu logga. W mieszkaniu zostala wymieniona instalacja elektryczna oraz hydrauliczna. Na scianach gladz gipsowa oraz kamien dekoracyjny. Mieszaknie wymaga odswierzenia.
Szczegóły oferty
Cena za m²
6290 zł / m²Numer oferty
#608Winda
TakForma własności
UdziałLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
3osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż390 000 zł
Cena za metr 2
6290 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Sprzedam mieszkanie 48.5 M2 w okazyjnej cenie w Grudziądzu
Grudziądz , Nieznane
48 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
177 000 zł
Cena za m²
3688 zł / m²
Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM
boguszów gorce, Nieznane
33 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
85 000 zł
Cena za m²
2576 zł / m²
Duża Kawalerka okolice Manufaktury
Łódź , Nieznane
37 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
238 000 zł
Cena za m²
6432 zł / m²
Mieszkanie 4 pokojowe w Kędzierzyn Koźle
Kędzierzyn Koźle, Nieznane
72 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
370 000 zł
Cena za m²
5139 zł / m²
390 000 zł
6290 zł / m²
62 m²
4 pokoje