+5Zobacz wszystkie
10 zdjęć
Przytulna kawalerka nad urokliwym jeziorem
parkowa, Wonieść, Wielkopolskie
Powierzchnia
29 m²Pokoje
2Piętro
3Typ oferty
SprzedażO nieruchomości
Przytulna kawalerka nad urokliwym jeziorem. mieszkanie znajduje się 100m od jeziora na terenie Sanatorium leczniczym z pięknym parkiem krajobrazowym z dotępem do jeziora. Mieszkanie umeblowane gotowe do zamieszkania. Zapraszam =603=179=129=
Szczegóły oferty
Cena za m²
4310 zł / m²Numer oferty
#1502Forma własności
spoldzielczeLokalizacja
Ładowanie mapy...
Historia i statystyki
Wyświetlenia
2osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż125 000 zł
Cena za metr 2
4310 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
Przytulna kawalerka nad urokliwym jeziorem
Wonieść, Wielkopolskie
29 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
125 000 zł
Cena za m²
4310 zł / m²
Mieszkanie 42 m2, parter, przy centrum handlowym Kalinka, Kalisz
Kalisz, Wielkopolskie
42 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
1600 zł
Cena za m²
38 zł / m²
Mieszkanie z garderobą i balkonem - 3 pokoje Łazarz Poznań. Bez pośredników
Poznań, Wielkopolskie
65 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
650 000 zł
Cena za m²
10 000 zł / m²
125 000 zł
4310 zł / m²
29 m²
2 pokoje