+3Zobacz wszystkie
8 zdjęć
Mieszkanie w Policach oś. Dąbrówka
Mieszka 7b, Police, Police
Powierzchnia
50 m²Pokoje
2Piętro
ParterRynek
wtornyO nieruchomości
Mieszkanie na cichym osiedlu w sosnowym lasku.
Nieruchomość do kapitalnego remontu po starszej osobie.
Szczegóły oferty
Cena za m²
5600 zł / m²Numer oferty
#1803Dostępne od
18 maja 2026Rynek
WtórnyPiętro
ParterLiczba pięter w budynku
4Liczba pokoi
2Rok budowy
1980Czynsz administracyjny (PLN)
760Rodzaj zabudowy
BlokOkna
Plastikowe (PCV)Ogrzewanie
MiejskieWinda
NieStan wykończenia
Do remontuForma własności
Spółdzielcze wł. bez KWWynajem dla studentów
Wyświetlenia
0osób widziało to ogłoszenie Zapisania
0osób dodało do ulubionychWartość oferty
Na sprzedaż280 000 zł
Cena za metr 2
5600 zł / m2
Bezpieczna transakcja
Podobne oferty
M-3, 48 m2, wykończone, umeblowane, Andersa, Chełm
Chełm, Lubelskie
48 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
395 000 zł
Cena za m²
8229 zł / m²
Wynajmę nowe mieszkanie 57m2 Warszawa Żerań Modlińska os. Morelowa
Warszawa, Mazowieckie
57 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
3000 zł
Cena za m²
53 zł / m²
Sprzedam komfortowe M-4
Bytom, Śląskie
86 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
380 000 zł
Cena za m²
4419 zł / m²
Słoneczne M4, W-aw Śląski pl.Zwycięstwa 6, 3.piętro
Wodzisław Śląski, Śląskie
47 m²
Powierzchnia
Cena całkowita
179 000 zł
Cena za m²
3809 zł / m²
280 000 zł
5600 zł / m²
50 m²